Logo

E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi


paylaş
E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi

E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi 'nde bulunması gereken özellikler vardır. E-ticaret yapan herkes müşterilerle mecburen bir iletişim halinde olacaktır. Tüketicilerle her açıdan muhatap olabilirsiniz. Tüketici mahkemeleri tarafından çok da dikkate alınmasa da web sitenizde E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi bulunması sizin açınızdan iyi olacaktır. Tarafların hak ve yükümlülüklerine yer verilen sözleşme sizi de müşterinizi de koruma altına alacaktır. Aşağıda üyelik sözleşmesinin bir örneğini bulabilirsiniz. E-ticaret sitenizde bulundurmanız gereken üç sözleşme ve bir de bilgilendirme bulunmalı. E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi , üyelik sözleşmesi, mesafeli satış sözleşmesi ve firmanın iletişim bilgileridir bir e-ticaret sitesinde mutlaka bulunmalı. E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi ve diğer sözleşmeler sizi karşılaşabileceğiniz yasal sorunlardan koruyacaktır. E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi sayesinde kullanıcıların alışveriş öncesinde, satın alma sürecinde ve sonrasındaki yasal hakları görülebilir.

E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www……….com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren ……………………………adresinde bulunan …………. A.Ş.
b) www………….com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu …………’nın sahibi bulunduğu web sitesi www…………..com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www…………com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , ……….’nın bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, ………. tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından …………’ya karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı …………’nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya ………… tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. ………… Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

E-ticaret Gizlilik Sözleşmesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: eticaret gizlilik sözleşmesi gizlilik sözleşmesi e-ticaret e-ticaret gizlilik sözleşmesi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar