Logo

E-ticaret Ayakkabı


paylaş
E-ticaret Ayakkabı

E-ticaret Ayakkabı satışı yapmak istiyorsanız yazımı incelemeniz size bazı fikirler verebilir. İnternet'in ve bilgisayarların her eve girmesiyle e-ticaret hacmi her yıl katlanarak büyümeye başladı. İnsanlar İnternet'ten yıllar öncesi söyleseniz "Hadi canım!" diyebileceğiniz birçok ürünü artık satın alıyor. Ekmekten, deterjana, kıyafetten ayakkabıya çeşit çeşit ürün web siteleri üzerinden satışa çıkıyor ve müşteriler de satın alıyor.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

E-ticaret Ayakkabı satışı neden olmasın? Organik yumurtayı bile kaç km uzaktan İnternet'ten alarak getirten müşteri ayakkabıyı rahatlıkla alacaktır. E-ticaret Ayakkabı satışına başlamadan önce bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Web siteniz için domain yani alan adını alırken ayakkabı veya alışverişle ilgili bir isim almanız müşterilerin sizi hatırlaması daha kolay olacaktır. Domain ve hosting işlemlerini sizin halledebileceğiniz gibi web tasarımınızı yapacak firma da halledebilir. E-ticaret Ayakkabı satışı için web tasarımınız başladığında size nasıl bir tasarım istediğiniz sorulacak veya örnek siteler gösterilerek hangisine benze bir site istediğiniz sorulacaktır. Web sitenizin tasarımını yaptırırken kurumsal olmasına özen gösterin. İnsanlar kaliteli web sitelerinin daha kurumsal olduğunu düşünüyorlar ve daha rahat alışveriş yapıyorlar. E-ticaret Ayakkabı web sitenizin kaliteli tasarıma sahip olmasının yanında işlevsel olması da çok önemli. Müşterilerinizin aradığı ürünü kısa sürede bulabilmeli, ürün seçimini rahatlıkla yapabilmeli. Alışveriş sepetinden ödeme sayfasına, adres bilgilerini girmesinden kredi kartıyla ödeme yapmasına kadar her şey çok basit olmalı. Müşteri şimdi ne yapacağım, nereye tıklayacağım dememeli. İşlevsellik müşterilerin aradığı en önemli özelliklerden biridir. Zaman artık çok önemli ne kadar kısa zamanda işini hallederse müşteri o kadar memnun olacaktır.

E-ticaret Ayakkabı web sitenizde sadece ayakkabı satmak zorunda değilsiniz. Ayakkabı tabanları, ayakkabı tokaları gibi ufak ama el emeği gerektiren ürünleri yurt dışına bile pazarlayabilirsiniz.  E-ticaret Ayakkabı sizin tüm Türkiye'ye hatta dünyaya açılmanızı sağlayacak. Web siteniz hazırlandıktan sonra Google AdWords reklamlarından da yararlanarak müşterilerinizin artmasını sağlayabilirsiniz.

Çevrimiçi ayakkabı satın

E-ticaret Ayakkabı geniş ayakkabı koleksiyonunuzla çevrimiçi alışveriş yapın. Medanis Bilişim AŞ, hızlı, kullanımı kolay ve son derece pazarlanabilir kendi e-ticaret ayakkabı mağazasını kurmanıza ve başlatmanıza yardımcı olur. İşletmenizi çevrimiçi pazarda genişleterek satışlarınızı artırın; alışveriş yapan kişilere doğrudan masaüstleri, tabletleri veya cep telefonlarından anlık alışveriş kolaylığı sağlayarak, doğrudan doğruya kapılarına ulaşın.

Medanis ile kolaydır

Bir e-ticaret işine başlamakta kararsız mısınız, çünkü nereden başlayacağınız konusunda bir fikriniz yok mu? Şimdi yapabilirsiniz. Medanis, sipariş işleme, envanter yönetimi ve müşteri izlemeyi yürüten, tamamen barındırılan, uçtan uca bir e-ticaret çözümü sunmaktadır. Web sitenizi oluşturmak ve E-ticaret Ayakkabı ile satmak için yüzlerce etkileyici, önceden tasarlanmış şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Trafik yoğunluğuna ve hızlı büyümeye hazırlanan çözümümüz, gelişmiş hosting, hızlı sunucular ve sınırsız bant genişliği yeteneklerinin yanı sıra size yol gösterecek pratik uygulamalar sunar.

E-ticaret Ayakkabı Sipariş girişi

Doğrudan gerçek zamanlı envanter yazılımınıza takılan bir İnternet düzen arayüzü, müşterilerin şirketinizden haftanın yedi günü, günün 24 saati ürün sipariş etmesine izin verebilir. Küçük siparişler vermek isteyen müşteriler için web sitenizdeki bir sipariş girişi bölümünü açarak veya sadece yılda birkaç kez sipariş verenler için bir satış elemanı işe para kazandırabilirsiniz. Bu, satış uzmanlarınızı dışarı çıkıp yeni iş bulmak için özgür bırakır.

E-ticaret Ayakkabı Müşteri servisi

Müşteri hizmetinizde de para tasarrufu yapabilir. Müşterinizin hesap bilgilerini internette sunarak, müşteriler istedikleri zaman hesaplarını kontrol edebilirler. Web sitenizde müşterilerin ürün yetkilendirmeleri talep etmesini sağlayan bir müşteri hizmetleri bölümü oluşturarak, iş yapma maliyetinizi düşürürken müşteri hizmetleri düzeyinizi artırabilirsiniz.

Pazarlama

İnsanlar 2010 yılının ilk çeyreğinde tüketiciler 34 milyar dolar değerinde ürün ve hizmet satın aldılar. InformationWeek.com'a göre aynı dönemde oluşturulan 1,1 trilyon online reklam vardı. Daha fazla tüketici, ürün bilgilerini almak, satıcı bulmak ve ürün satın almak için İnternet'i kullanıyor. Bir e-ticaret varlığı, bu büyüyen perakende sektörüyle şirketinizin iletişimde olmasına yardımcı olabilir.

Basit arayüz

Ürünlerinizi Medanis yöneticisi içinde kolayca yönetin. Kendi resimlerinizi yükleyin.

E-ticaret Ayakkabı İş araçları

Tüm siparişlerdeki durumu takip edin. Daha iyi müşteri ilişkileri kurmak ve pazarlama kampanyanızı hedeflemek için sipariş geçmişinizi analiz edin.

 

E-ticaret Ayakkabı Destek

Haftanın 7 günü, günde 24 saat yardım için buradayız. Herhangi bir sorununuz varsa e-posta gönderebilir veya özel destek ekibimizi arayabilirsiniz.

Çabuk ve kolay

E-ticaret ve web geliştirme için yeni misiniz? Endişelenmeyin: adım adım süreci, bir e-ticaret web sitesi oluşturmak için hızlı ve kolay olmasını sağlar.

Güzel vitrin

İster deneyimli bir programcı veya bir web siteniz hiç olmadı, çevrimiçi mağaza üreticisi , rekabetinizden daha iyi görünen bir mağaza oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

 
 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

E-ticaret Ayakkabı yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: ayakkabı e-ticareti ayakkabı e-ticaret e-ticaret ayakkabı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar