Logo

Doktor Web Tasarım


paylaş
Doktor Web Tasarım

Doktor Web Tasarım uzmanlığımızdır. Tüm spesiyaliteler için oluşturulan içerik, resimler, videolar ve özel tasarımlar sağlayan tam hizmet paketleri sunuyoruz. Uygulamanızı bir sonraki seviyeye taşımanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizi arayın. Tüm tıbbi uzmanlık alanlarıyla çalışıyoruz ve prosedürleriniz için özel içerik sağlıyoruz. Doktorların meşgul olduğunu biliyoruz, bu yüzden sizin için her şeyin üstesinden geleceğiz.

Deneyimli tasarımcılarımızdan biriyle kısa bir görüşme yapmak başlamak için yeterlidir.

Web sitenizin tasarımı, uygulamanızın bir uzantısıdır. Yeni bir hasta ana sayfanıza geldiğinde, siteden uzaklaşıp çıkmalarını veya sizi aramalarını belirleyen görünümdür. Zarif, duyarlı web tasarımı bir gerekliliktir. Güçlü bir düzen içeren bir web sitesi dikkat çeker ve dönüşüm sürecine başlar: sıradan ziyaretçilerden sadık hastalara.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Doktor Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Doktor Web Tasarım Önceliklerimiz

Mükemmel web sitesi tasarımı

 • Uygulamanızın kalitesini bildirir
 • Becerilerinizi ve hedef hizmetlerinizi vurgular
 • Tüm platformlar ve cihazlar arasında işlevsel mi?
 • Çağdaş, anlayışlı bir meslek sahibi olarak durumunuzu konuşuyor
 • Hastalarla pratik arasındaki bağlantıyı kolaylaştırır
 • Ve sonuçta, uygulamanızın büyümesine yardımcı oluyor

Doktor Web Tasarım Uzmanlığı

Yetenekli tasarım ekibimiz, tasarımdan gelişime kadar sizinle birlikte çalışacaktır. Tasarım becerilerimizi, uygulamanızın doğasında olan anlayışınızla birleştireceğiz ve neye dönüşeceğine ilişkin görüşünüzü vereceğiz. Rahatsız tanıdık görünen stoktaki şablonları veya tasarımları kullanmak yerine, her bir sitenin tasarımını en başından itibaren hazırlıyoruz. Uygulamanızın web sitesi tamamen benzersiz olacak ve tamamen gerçekleşecektir. Tasarım çalışmalarımızın örnekleri için lütfen portföyümüze göz atın .

Web sitenizin tasarım paketi aşağıdakileri içerecektir:

 1. Bir tasarım düzeni
 2. Tutarlı markanın geliştirilmesi ve uygulama logosu
 3. Uygulamanın konsantrasyonlarına karşılık gelen özel harekete geçirici mesajlar
 4. Hasta taramayı bir esinti haline getiren kapsamlı gezinme

DOKTOR WEB ÇÖZÜMÜYLE DOKTOR WEB TASARIM

Uygulamanızı herkesten daha iyi biliyorsunuz ve uzmanlığınıza erteliyoruz. Tasarım ilerledikçe siz de katılacaksınız ve onayınız olmadan bir sonraki adıma geçmeyeceğiz. Tasarımdan geliştirime ve sitenizi canlı olarak almaya kadar, karar verme sürecinin aktif bir parçası olacaksınız. Nihai sonuçlardan dolayı heyecan duyduğunuzdan emin olmanın tek yolu budur.

Telaşlı hayatlara öncülük ediyoruz. Potansiyel hastalar, yeni bir doktor aramaya karar verdiklerinde nadiren masaüstü bilgisayara bakıyor. Hareket halindeyken taşınabilir bir aygıt aracılığıyla inernete erişme ihtimalleri çok yüksek. Uygulamanızın web sitesi bu bilinmeyen cihazı ve tarayıcısını idare edebilir mi? Cevap evet olmalı.

Doktor Web Tasarım İçin Mobil İşlevselliğin Önemi

Mobil Doktor Web Tasarım siteleri bir zamanlar web tasarımınıza eklenecek bir şeydi. Seçebileceğiniz ama faydalı bir ek. Bugün, bir mobil web sitesi bir zorunluluktan daha az bir şey değildir. Taşınabilir bir cihazdaki bir web sitesine ne sıklıkta göz atmaya çalıştınız, yalnızca okumak imkansız, uygunsuz ve genelde sinir bozucu buluyorsunuz değil mi? Böyle bir durumda web sitesinden çıkarsınız ve başka bir web sitesine gidersiniz. Bu, başınıza gelmesini istediğiniz son eylemdir.

 • Yerel aramaların %90'ı mobil cihazlarda gerçekleştirilmektedir.
 • Her ay 13,6 milyon hasta doktor arıyor
 • Hastaların %80'inde bir mobil cihazda arama yaptıktan sonra doktor muayenehanesi diyorlar.
 • Hastaların %85'i aramadan sonraki 24 saat içinde hareket eder

DOKTOR WEB TASARIM DUYARLI WEB SİTESİ TASARIMI ŞARTTIR.

Mobil cihazlarda, masaüstünü geçmek için değil, aynı zamanda hareket halindeyken insanlar genellikle yerel işletmeleri aradığı için değil, iyi görünmesi ve kullanımı kolay olması için de siteye ihtiyaç duyuyor.
Web sitenizin gerçekten mobil cihazlardan daha fazla olması gerekiyor. Potansiyel hastaların kullanabileceği her platformda ve cihazda sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır. Web sitelerimiz ziyaretçilerin kullanabileceği her işletim sisteminde ve mobil cihazda hasta dostu ve tamamen işlevseldir. Potansiyel bir hastayı kaybetmekten daha sinir bozucu başka bir şey yok çünkü web siteniz mobil erişim için hazır değil.

Mobil Dostu Doktor Web Tasarım Özellikleri

 • Daha küçük ölçekte anlama kolaylığına dikkat
 • Açılır menüler
 • Kolay okunacak doğru yazı tipi
 • Resize edilmiş resimler
 • Trim, kompakt düzen
 • Vurgulanan iletişim bilgileri - Zaten telefonlarında olan hastaların araması daha olası


Doktorlar için sanal dünyanın imkanları kısıtlı gibi görünse de günümüzde pek çok doktor artık internetin vazgeçilmez olduğunu kabul ediyor.  İnternet sadece bir ürün satarak para kazanılan bir yer değil. Birçok insan artık kendisi veya bir yakını hastalandığında ilk iş olarak Google arama motoruna giriyor ve hastalığının belirtilerini yazarak durumunun ciddiyetini anlamaya çalışıyor. Çünkü artık kalabalık hastane bekleme salonlarında kimse boş yere vakit kaybetmek istemiyor. Doktor Web Tasarım sitelerinde özellikle diyetisyenler bir adım önde görünse de plastik cerrahi, obezite cerrahi, tüp mide vb. ameliyatları yapan birçok doktor artık internetin nimetlerinden faydalanıyor.

Tabi ki her alan farklı açılardan interneti ve sosyal paylaşım sitelerini kullanabiliyor. Profesyonel bir bilişim firmasından yardım almanız sizi fazladan para harcamaktan ve yanlış adımlar atıp zaman kaybetmekten kurtaracaktır. Bir diyetisyen kan tahlillerini Doktor Web Tasarım çalışmasıyla site üzerinden alabilir, kilo analizlerini yine Doktor Web Tasarım çalışmasıyla site üzerinden alıp hastasına buna uygun diyet önerebilir ve hasta takibi yapabilir ancak bir plastik cerrah Doktor Web Tasarım sitesini daha çok yaptığı işleri insanlara duyurarak tanınmış bir cerrah olma yolunda daha avantajlı kullanabilir.

Web sitesi konusunda en önemli etken sitenin sade, basit ve anlaşılır olmasının yanı sıra kurumsal, insanlara güven veren bir tasarımının olmasıdır.  Web tasarımı bu yüzden özel bir meslektir. Kullanılan renkler, logolar, yazı karakterleri vb. birçok özel faktör sitenizi ziyaret edenler üzerinde etki bırakacaktır. Doktorların web siteleri bir e-ticaret sitesi gibi olmamalı aynı zamanda insanların kafalarını karıştıracak kadar da çok bilgi içermemelidir.

İstediğiniz gibi bir Doktor Web Tasarım sitesi kurdurttuktan sonra yapmanız gereken ise sitenizin trafik akışını yani sitenize giren insan sayısını arttırmak olmalıdır. Bunu da bir sonra yazı da okuyabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Doktor Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: doktor web tasarımı web tasarım doktor doktor web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar