Logo

C2C Opencart


paylaş
C2C Opencart

C2C Opencart sisteminde müşteriden müşteriye satış imkanı sunan bir e-ticaret modülüdür. C2C Opencart sayesinde müşteri siparişi takibi, siparişin hazırlanma ve kargo aşamaları gibi çalışmalar takip edilebilir. C2C Opencart e-ticaret yöntemi Ebay tarafından 1995 yılında ilk kez Amerika'da uygulanmıştır. Ülkemizde de 2000 yılından beri gittigidiyor tarafından uygulanmakta. Son yıllarda C2C Opencart sistemine olan ilgi gittikçe artıyor. N11, gittigidiyor, sanalpazar gibi web siteleri herkes tarafından tercih ediliyor. C2C Opencart modülü çoklu satıcı eklentileriyle kullanılarak C2C tasarımları yapılabilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Firmamız olarak C2C konusunda deneyimli ekibimizle size yardımcı olabiliriz. C2C Opencart yanında web site tasarımınız uygulanırken Google optimizasyonlu yani Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarıyla uyumlu olmalı. Web siteniz her Chrome, Explorer gibi her türlü internet tarayıcıda açılabilmeli. Ayrıca web siteniz responsive tasarıma sahip olursa telefon, tablet ve bilgisayarda ayrıca bir mobil siteye ihtiyaç duymadan açılabilir. Web sitenizin bu teknolojiler kullanılarak yapılması Google arama motorundaki sıralamanızın öne geçmesini ve sitenize giren kişi sayısının armasını sağlayacaktır.

C2C Opencart profesyonel bir ekip tarafından yapılması web sitenizin kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Kurumsallık insanlara güven verir. Web siteniz zamanla kurumsal bir marka halini alır.

C2C Opencart sistemi komisyon almanıza yönelik bir sistem olacağı için web sitenizden ne kadar çok ürün satılırsa o kadar çok kazanırsınız. Web sitenize giren kişi sayısını arttırmak için Google AdWords reklamlarını kullanabilirsiniz.

C2C Opencart yerine C2C sistemine daha uygun e-ticaret scriptleri yaptırmanıza da yardımcı olabiliriz. Web sitesi tasarımı ve reklam çalışmaları için Google AdWords sertifikalı ekibimizle her zaman size destek olabiliriz.  Google AdWords basit görünse de yapacağınız yanlış seçimler sonucunda reklam bütçeniz boş yere bitebilir. Profesyonel bir ekiple çalışarak az bir maliyetle daha fazla reklam verebilirsiniz.

C2C Opencart, web sitenize rekabet avantajı sağlayan size özel alanlar sunar:

  • Sınırsız sayıda ürünü, kategoriyi, müşteriyi ve işlemi destekler;
  • Bir yönetici arayüzünden yönetilen, birden çok dili, para birimi ve mağazayı destekler
  • Vergi oranları destekleme küresel ticareti destekler;
  • Üç rapor türü vardır: satış raporu (günlük toplam satış miktarı, hafta veya ay); Görüntülenen ürünler (müşteriler arasında en popüler olan öğelerin listesi), satın alınan ürünler (en çok satılan ürünler);
  • Platform, farklı müşteri gruplarını (örneğin, varsayılan, perakende veya toptan) ayarlamaya ve her biri için farklı fiyatlar belirlemenize izin verir;
  • Önceden tanımlanmış şablonlar ve seçilecek tasarımlar;
  • PayPal, kredi kartları vb. Gibi çeşitli yöntemlerle ödeme yapma yeteneği;
  • OpenCart optimize edebilir, böylece arama motoru dostu OpenCart mağaza ve iş performansını yükseltmek;
  • OpenCart, otomatik resim yeniden boyutlandırma özelliği ile karakterizedir;
  • OpenCart geliştiricileri ücretsiz ömür boyu destek ve güncelleme sağlar.

C2C Opencart mağazasını çalıştırırken bazı sorunlarla karşı karşıya kalırsanız, bu veya bu veri yönetimi görevini nasıl başaracağınıza ilişkin değerli ipuçları sağlayacak öğretici videolar, dokümantasyon veya talimat yönergeleri bulabilirsiniz. Üstelik, büyük forum toplulukları herhangi bir sorunun değerli bir şekilde çözümlenmesine yardımcı olacaktır.

Ayrıca, günümüzde mevcut olan çeşitli yazılımlar, modüller, eklentiler ve eklentiler aracılığıyla OpenCart'ı hızla özelleştirmek mümkündür. OpenCart masaüstü uygulaması için Mağaza Yöneticisi bu listenin başında duruyor. Bu çözüm OpenCart yönetimini geliştirmek ve hızlandırmak amacıyla gerçekleştirildi ve işlevsel yeteneklerin aşılmasıyla karakterize edildi.

OpenCart, çevrimiçi girişimcilere geniş bir dizi özellik sunan apt bir çözümdür. Açık bir kaynak, platformu kullanmak için ücretsiz, uygulanabilir araçlarla birlikte geliyor, önde gelen web sitesini oluşturmak, başlatmak ve düzenlemek için gerekli.

C2C Opencart yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: c2c e-ticaret yazılımı c2c eticaret yazılımı c2c e-ticaret c2c opencart

paylaş

İlgili YazılarYorumlar