Logo

C2C İstanbul


paylaş
C2C İstanbul

C2C İstanbul Ebay tarafından Amerika’da ilk olarak kullanılan bir e–ticaret modelidir. Ülkemizde de ilk olarak gittigidiyor tarafından uygulanmaya başlanmış ve halen devam etmektedir. C2C İstanbul müşteriden müşteriye satış imkanı sunan bir alışveriş platformudur. Şöyle düşünün siz bir alışveriş merkezi kuruyorsunuz ve mağazalarınızı satıcılara kiraya veriyorsunuz. Siz sadece alışveriş merkezinin görünümünden, güvenliğinden ve temizliğinden sorumlusunuz. C2C İstanbul modeliyle web sitesi sahibi de satıcılar da kazanır. Satıcılar kazandıkça web sitesi sahibi daha çok kazanır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

C2C İstanbul sıfır risk göz önünde bulundurularak kullanıcıya sunulur. Web sitesine giren müşteri alışveriş yapar ve parayı öder. Para web sitesinin hesabında beklemeye alınır. Müşteri kargoyu alıp ürünü onayladığı an para satıcıya komisyon oranı kesilerek aktarılır. Komisyon oranı yaklaşık %10 civarındadır. 100 TL’lik bir ürün her satıldığında size 10 TL kalır satılan her üründen belli bir miktar komisyon alırsınız. Listelenen her ürün başı da belli bir miktar ödeme alırsınız. C2C İstanbul satıcı ne kadar çok ürün satarsa siz de o kadar çok para kazanırsınız. Bu yüzden web sitenizin tasarımı ve kurulum tekniği çok önemli. Kaliteli bir tasarım web sitenizi daha kurumsal gösterecektir. Böylece müşteriler size güven duyacak ve kredi kartlarıyla güvenle alışveriş yapacaklardır. Web sitesi sizin prestij kaynağınız olacak. Bu yüzden mümkün olduğunca yeni teknolojileri kullanarak ve kaliteli bir tasarımla web sitenizi yaptırın. C2C İstanbul sisteminde web sitenizin Google optimizasyonu yani Google uyumlu olarak tasarlanması gerekir. Google arama motoru uyumlu olmayan siteleri görmeyecek veya geri sayfalarda çıkaracaktır. Firmamız yaptığı tüm siteleri Google uyumlu olarak yapmaktadır. Ayrıca responsive tasarım konusunda da size yardımcı olabiliriz. Responesive tasarımla web siteniz ayrıca bir mobil siteye gerek kalmadan telefon, tablet ve bilgisayarlarda sorunsuz açılacaktır.

Tasarım çalışmalarınız bittikten sonra reklam çalışmalarına odaklanmanız gerekir. Google AdWords reklamları sayesinde kısa zamanda Google arama motorunda ve diğer sitelerde reklamlarınız çıkar. Web sitenizin trafiği kısa zamanda artık gösterir. Google AdWords sertifikalı ekibimizle sizlere hizmet sunabiliriz. Profesyonel bir ekiple çalışmak daha az ödeyerek daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar.

Düşük Maliyetler

Bir mağaza açmak pahalıdır. Kirayı ödemek, mağazayı döşemek, ihtiyacınız olan ekipmanı almak ve içinde çalışmak için çalışanlar kiralamak zorundasınız. Toplam maliyeti ne kadar alana ihtiyacınız olduğuna ve mağazanızı nerede açacağınıza bağlı olacaktır , ancak bundan sonra başlamak ve daha sonra kiralamak ve devam etmekte olan masraflar için en azından büyük bir maliyeti olacaktır. Öte yandan, bir işletmenin C2C İstanbul ile çevrimiçi olarak açılması, çok daha ucuzdur. Halihazırda bir müşteri tabanınız varsa ve özel bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, o sitenin kodlanması ve oluşturulması için muhtemelen birkaç bin lira ödersiniz. Öte yandan yeni başlamak istiyorsanız, "barındırılan" bir çözüm arayabilirsiniz. Bu web sitesinin e-ticaret işlevleri zaten oluşturulmuş ve sadece bilgilerinizi kişiselleştirmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Esneklik ve Hız

Bir mağazanın açılması zaman almaktadır. Bir yer bulmanız, ticari kiralama sürecinden geçmeniz ve mağazanın kurulumunu sağlamanız gerekir. Bu, inşaat zamanını ya da en azından dekore etmenizi ve alanınızı ayarlamanın zamanı içerebilir. Öte yandan, C2C İstanbul ile bir e-ticaret web sitesi, barındırılan bir çözüm kullanırsanız, yalnızca birkaç gün içinde kullanılabilir durumda olabilir. Elbette özel olarak hazırlanmış bir web sitesi daha uzun sürecektir.

Bir mağaza açtığınızda hız sadece kuruluşla ilgili değildir. Bir e-ticaret sitesinde, ürün tekliflerinizi, ekranınızı ve pazarlama malzemelerinizi hemen anında değiştirebilirsiniz. Fiziksel bir dükkanda fiziksel olarak nesneleri hareket ettirmeniz gerekecek ve sadece daha uzun sürecektir. Bir e-ticaret sitesi son derece esnektir ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına ve iş ortamının değişen taleplerine uyum sağlamanıza izin verir.

Son olarak, sizin için bir e-ticaret işi esnektir. Sahibi olarak, herhangi bir yerden İnternet bağlantısı ile çalışabilirsiniz. Ofis alanına bile ihtiyacınız olmayabilir - evden çalışabilirsiniz!

Veri

Her gün kullandığımız tüm web siteleri, web'i nasıl gezdiğimizi, hangi siteleri ziyaret ettiğimizi ve satın aldığımız şeyleri öğrenmek için bize ait ton veri toplar. Bir C2C İstanbul  e-ticaret sitesi yayınlıyorsanız, müşterilerinizin sitenizde kalış süreleri, baktıkları ve satın alma işlemlerini nasıl yaptıklarına ilişkin verileri toplarsınız. Bu, kullanıcıların "Satın Al" ı tıklamasına neden olanları veya ne durdurduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Bu bilgileri, alışveriş deneyimini iyileştirmek ve sitenizin ziyaretçilerin müşterilere dönüşme ihtimalini artırmak için kullanabilirsiniz. Bu bilgileri bir tuğla-harç deposunda almak daha zordur - her müşterinin ne baktığına veya satın almadan önce belirli bir ürünle birlikte ne kadar zaman geçirdiğine dair bir kayıt yok.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

C2C İstanbul yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: c2c full site c2c eticaret c2c e-ticaret c2c e-ticaret c2c free c2c istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar