Logo

C2C E-ticaret Yazılımı


paylaş
C2C E-ticaret Yazılımı

C2C E-ticaret Yazılımı tüketiciden tüketiciye satış imkanı sağlayan e-ticaret yöntemidir. E-ticaret markaların ürünlerini web sitesi üzerinden satmaktan ibaret olmaktan çıktı. Artık küçük firmalar, ticaretle uğraşmayan insanlar da ürünlerini C2C E-ticaret Yazılımı sayesinde satabiliyorlar.

E-ticaret hacmi her geçen sene biraz daha artıyor. Bu büyüyen pastadan ne kadar erken pay almaya başlarsanız o kadar çok kazanırsınız. C2C E-ticaret Yazılımı web sitenizden müşterilerinizin birbiriyle etkileşime geçerek alışveriş yapmalarını sağlar. C2C E-ticaret Yazılımı Amerika'da Ebay tarafından uygulanmıştır. Ülkemizde de Ebay işbirliği ile gittigidiyor sitesi ile uygulanmıştır.

C2C E-ticaret Yazılımı sayesinde web sitenizde sıfır risk gözetilerek alışveriş yapılabilir. Sıfır risk sayesinde hem müşteri hem de satıcı güvende tutulur. Müşteri ürünü alıp parayı ödedikten sonra para web sitesinin hesabına aktarılır. Müşteri kargodan ürünü alıp ürünü onaylar. Web sitesi komisyonunu keserek satıcının parasını öder. Komisyon oranları genelde %10 civarındadır. Satıcı 100 TL'ye bir ürün sattığında 10 TL'si size kalacaktır. Satılan her üründen bu şekilde komisyon alırsınız.

web sitenizin tasarımı C2C E-ticaret Yazılımı açısından önemlidir. Tasarımınız kaliteli olduğunda insanlar size güven duyacak ve alışveriş yapacaktır. Kötü tasarlanmış siteler insanlara güven vermez. Kurumsal görünmenin yolu iyi bir web sitesinden geçer. Şöyle düşünün bir iş yeri açtığınızda iş yerinizi boyatırsınız ve yeni mobilyalar alırsınız. Gelen müşteriler memnun kalsın diye elinizden geleni yaparsınız. Aynı mantık web siteniz için de geçerli. Müşteriler iş yerinizi değil web sitenizi görecekler bu yüzden web sitenizin iyi tasarlanmış olması gerekir.

Web sitenizin tasarım çalışmalarından sonra reklam çalışması yapılması gerekir. Google AdWords çalışmasıyla Google arama motorunda ilk sıralarda çıkacak ve daha çok kişinin web sitenize girmesini sağlayacaksınız. Google Adwords ve Seo çalışmalarıyla karınızı arttırabilirsiniz.

Neden bir ajansla çalışmalısınız?

Akıllı telefon uygulamaları ve internetin hızlı kullanımı nedeniyle C2C E-ticaret Yazılımı hızla büyüyen bir endüstridir. E-ticaret işinde online olarak ürün ve hizmet satışı, satın alınması, ödeme ve işlemleri ile ilgili tüm iş süreçleri vardır. Bir C2C E-ticaret Yazılımı işine başlamak için çevrimiçi web sitenizde satacağınız ürün ve hizmetlerle ilgili sağlam bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Tüm hizmetleri sağlayan ve ayrıca ödeme işlemleri veya ödeme ağ geçidi de dahil olmak üzere tam işlevlerle web uygulamaları geliştirebilen bir e-ticaret Yazılım geliştirme şirketi bulmanız gerekir. Pek çok C2C E-ticaret Yazılımı şirketi kapıdan kapıya teslimat sunarken ve nakit olarak ödeme yapsalar da, ancak çevrimiçi ödeme çok yaygın ve kullanışlı bir yöntemdir. Şirket, C2C E-ticaret Yazılımı işiniz için güvenli bir çözüm sağlamalıdır.

En yeni geliştirme araçlarına aşina olmalı ve mevcut tüm ödeme ağ geçitleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır. İyi bir şirket sat ve işinizi artırabilir. Medanis Bilişim olarak kalite ve müşteri memnuniyetine inanıyoruz. Bu amaca ulaşmak için yetenekli ve vasıflı web geliştiricileri ve Test Cihazları ekibimiz var. Müşteriye en iyisini sunmak için çok çalışıyoruz. PHP, ASP.NET ve WordPress'in tüm web geliştirme teknolojileri üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca akıllı telefon uygulamaları geliştiriyoruz. Tüm ödeme ağ geçitleri entegrasyonu da dahil olmak üzere gelişmenin tüm son araçları üzerinde çalışıyoruz. Şirketimiz her zaman e-ticaret web geliştirme için yenilikçi çözümler ve fikirler sunar. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çalışan müşteri hizmetleri departmanı ile üst düzey ve deneyimli iş analistleri ekibimiz var. Ayrıca, üretim ve barındırma ortamında oluşan tüm konular için destek sağlıyoruz. E-ticaret web sitesi, sahibinin ürünlerini ve hizmetlerini satabileceği bir çevrimiçi mağazayı başlatmanın kolay bir yoludur. Birçok ünlü marka ve şirketin çevrimiçi mağaza web sitesinde yayınlanıyor.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

C2C E-ticaret Yazılımı yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: c2c e-ticaret web site tasarım c2c e-ticaret sitesi c2c eticaret c2c e-ticaret c2c eticaret yazılım c2c e-ticaret yazılımı gittigidiyor gibi site sahibinden gibi site

paylaş

İlgili YazılarYorumlar


  • Taha citak 7 years ago yorumladı:

    Merhaba c2c yazılımı fiyatı demosu ve sunucu tercihleri hakkında bilgi istiyorum iyi çalışmalar dilerim