Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Ankara’da bir işletme sahibiyseniz ve bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinize göre öncelikle şunun farkında olmanız gerek: iyi bir web sitesi sadece iyi görünen bir web sitesi demek değildir. İyi bir Ankara Web Tasarım sitesi hem iyi görünen hem de en iyi kullanıcı deneyimini sunan web sitesi demektir.

Ankara için müşteri deneyimi, müşterinin yolculuğunun her adımını temsil eden daha geniş bir kapsam taşır. Ankara Web Tasarım müşteri deneyimi, reklamcılık ve marka itibarından satış süreci ve ürün dağıtımına kadar her şeyle ilgilidir. Kullanıcı deneyimi, müşteri deneyiminin bir parçası ve memnuniyeti önemli derecede etkileyebilir.

En İyi Ankara Web Tasarım Ajansı

İyi bir Ankara Web Tasarım kullanıcı deneyimi sağlamak için, kullanıcıları, ihtiyaç duyduklarını, değer verdiklerini, yeteneklerini ve sınırlamalarını tam olarak bilmeyi gerektirir. Web sitesi kullanıcıları, değeri, hizmetin veya ürünün ne kadar kullanışlı, kullanılabilir, arzu edilebilir, erişilebilir ve güvenilir olduğuna göre değerlendirir.

Kullanıcılarımız olarak beklentilerimiz değişti. Ankara’da bulunan Medanis Bilişim A.Ş deneyimimize göre ve yaptığımız bütün web sitelerinde uyguladığımıza göre, bir kullanıcı deneyimi için yüksek puan kazanmak, kuruluşların şunları gerektirir:

 • Zahmet etmeden kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayın. 
  Kullanıcılar olarak, bizim adımıza az çaba harcayıp hiçbir mazereti olmadan derhal düzeltilmesini istiyoruz.
 • Tecrübeyi eğlenceli hale getir. 
  Bu, birden fazla hizmeti birleştirip yeni hizmetlerin kesintisiz bir şekilde entegrasyonu anlamına geliyor. Kullanıcılar olarak, bunun nasıl çalıştığının ya da “ne için konuştuğu” gibi şeyler umurumuzda değil. Arka planda bunun olmasını bekliyoruz.
 • Beklenenden çok ilerleyin. 
  Hepimiz “bir şeyi çok beğenmekten” hoşlanıyoruz. Teknolojiyle boğulmuş bir dünyada, bazen, bir kişinin birkaç saniye içinde bir çağrıya cevap vermesine ve sorununuz ve kuruluşunuz hakkında bilgili olabilmesi gibi basit olabileceğini bulduk. Bu yüzden Medanis Bilişim A.Ş Destek Masamızda canlı bir çağrı cevaplama oranı için yüksek standartlar belirledik.
Ankara Web Tasarım için gerekli bilgi özeti

Web Tasarımında Kullanıcı Deneyiminin Önemi

Peki, kullanıcı deneyimi nasıl olmalı? Web siteniz için son kullanıcılarınız hakkında bir anket yapın ve aşağıdaki gibi sorular sorun:

 • Destek Masasının yanıt vermesinden ne kadar memnunsunuz?
 • Destek Masası ne kadar dostça?
 • Sorununuzu çözmek için ne kadar zaman harcadınız?
 • Destek Masası ne kadar bilgili?
 • Çalışmanın kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
 • İşinizi etkili ve etkili bir şekilde yapmak için gerekli araçlara sahipsiniz mi?

Herkese sormanız önemlidir – sadece gayriresmi bir anket yapmakla kalmazsınız. En iyi donanımı olan liderlere sahip olabilirsiniz, ancak giriş seviyesi profesyoneller veya yeni bir işe ne dersiniz?

Ankara’da Web Tasarım Firması Seçeneği

Ankara Web Tasarım web sitesi yaptırmaya karar verdiniz profesyonel bir firma arıyorsunuz. Herkesin ilk yaptığı şey Google arama motoruna girerek iyi bir web tasarım şirketi bulmaya çalışmaktır. Bir web tasarım şirketi ararken Ankara, İstanbul; İzmir gibi büyük şehirlere öncelik vermeniz daha iyi olabilir. Büyük şehirlerdeki Ankara Web Tasarım firmaları daha çok müşteriyle çalışma olanağı buldukları için daha tecrübelidir. Her çeşit müşteri yelpazesine sahip oldukları için yeni teknolojileri ve yeni Ankara Web Tasarım trendlerini daha çok takip ederler.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

 
GÜZEL ve  İŞLEVSEL Web Tasarım

Bu tasarım öğelerini akılda tutmakla, güzel ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak kolaydır. İnceleme veya optimizasyona ihtiyaç duyan bir web sitesi tasarımınız var mı? Ya da belki de bir web sitesine sahip olmayı planlıyorsunuz ve tasarımı profesyonel bir ajansla yapmaya başlamak istiyor olabilirsiniz. Her iki durumda da, bu etkili web tasarımı ilkeleri, web sitenizin ziyaretçiler için daha çekici, kullanışlı ve unutulmaz olmasına yardımcı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ, dinamik bir dijital strateji, web tasarımı, web geliştirme, veri entegrasyonu, uygulama barındırma ve çevrimiçi pazarlama firmasıdır.

 

DİJİTAL STRATEJİNİN ÖNEMİ:

Bir müşterinin web sitesinin, var olan yatırımlarını en üst düzeye çıkarmak için temel taşı olduğuna inanıyoruz. Onların çevrimiçi hedefleri için açıkça tanımlanmış bir dijital strateji oluşturmak için işbirliği içinde çalışıyoruz. Kuruluş için mevcut stratejik vizyonla birlikte çalışan bir strateji ve mevcut insan, teknolojik ve finansal stratejiyi yürütecek kaynaklara sahibiz.

Açık hedefler ve bir kuruluşun bunlara erişme kapasitesini tanımlayarak gerçekçi dijital stratejiler oluşturmak ve bunları uygulamak için uygun Ankara Web Tasarım web hizmetleri dizisi sunmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içerisindeyiz. İster bir operasyonel personel planının oluşturulması, bir editör planı oluşturulması veya çok kanallı yayın stratejisi oluşturulması olsun, yanınızdayız, çünkü düzenli olarak web hizmetleri sunmaktayız, başlamadan önce bu stratejiyi iyi düşünüyoruz.

Ankara’da WEB TASARIM İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ:

Web sitemizin Ankara Web Tasarım felsefesi basittir. Müşterilerimizi memnun etmek için değil, aynı zamanda Ankara bölgesinde  Ankara Web Tasarım ve ülke çapında müşterilerinizi memnun etmek için tasarım yapıyoruz. Bir çevrimiçi tecrübeyi sağlamak için web siteleri tasarlarız; bu, sonuçta bir kuruluşun çevrimiçi hedeflerini olumlu şekilde etkiler.

Ankara Web Tasarım reklam ekibimiz markalarımızı teşvik eden ve müşterilerimizin sunduğu eşsiz kişilikleri, ürünleri ve hizmetleri hayata geçiren etkileyici, sezgisel web tasarımları sunar. Dijital bir strateji tarafından tanımlanan amaçlarla web siteleri tasarlarız.

Gelişmiş interaktif web tasarım tekniklerini ve ilgili içeriği birleştirerek, ilk kez ziyaretçilerin ilgisini çeken ve müşterileri, aboneleri, üyeleri ve bilgi tüketicilerini tekrar etmeye dönük web siteleri oluşturuyoruz.

Çevik ve işbirliğine dayalı tasarım süreci, müşterilerimiz için mükemmel bir deneyim sunarak başarıya ulaşmamızı sağlıyor.

 Sizin Web Sitenizi Nasıl yapacağız?

 • Duyarlı Ankara Web Tasarım
 • Uyarlamalı Web Tasarım
 • Yaratıcı Yön
 • Bilgi Mimarisi
 • Grafik ve Görselleştirme
 • Etkileşimli Prototipleme
 • Logo tasarımı
 • Web Stili Zemini 

WEB GELİŞTİRME VE WEB TASARIMI

Şirket içi web uygulama geliştirme ekibimiz, açık kaynak kodlu, hazır ve uzaktan barındırılan çözümlerin doğru karışımını kullanmak konusunda deneyimlidir. Kullanmayı planladığınız web teknolojileri ve geliştirme dillerinde edinilen deneyim önemlidir.

Web uygulaması geliştirme, Ankara Web Tasarım kod yazmaktan veya veritabanlarını tasarlamaktan çok daha fazlasını gerektirir; müşterilerimizin iletişim ve operasyonlarını çevrimiçi yürütmekle ilgilidir.

Müşterilerimiz, çevrimiçi iletişim kurmanın (büyük veya küçük) önemini ve etkisini anlayan ve web projesinin yaşam döngüsü boyunca ve başlatılmasının ötesinde başarımıza % 100 odaklanmış ve kararlı olmaya devam edecek bir ortak isterler.

Ayrıntılı tartışmalar ve güçlü geliştirme süreci ile müşterilerimizin çevrimiçi web iletişimi ve işletim ihtiyaçlarını tanımakta ve bunları karşılamak için doğru web sitesi teknolojisi çözümlerini tasarlama, geliştirme ve entegre etmekteyiz.

WEB SİTENİZİN VERİ ENTEGRASYONU

 

Ankara’daki şirketinizin içi web uygulama geliştirme ekibi, müşterilerimizin, en iyi kullanıcı deneyimi sağlamak için birbirleriyle konuşmaları gereken birden çok sistemi olduğunu anlıyor.

Bir organizasyonun operasyonlarının bir veya daha fazla yönünü yerine getirmek için “özel yazılımlarda” bir yatırım yapıldığında planlayarak başlıyoruz. Ankara Web Tasarım için müşterilerimiz için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için, çok yönlü sistemler ve yaratıcılarıyla ortak çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Veri ve işlevselliği, herhangi bir sistemden veya firmadan daha iyi bir dijital deneyim oluşturmak üzere birleştirerek, müşterilerimiz hedeflerini başarıyla yerine getirme şanslarını en üst düzeye çıkarır.

Ankara Web Tasarım hizmetleri veya API’ler aracılığıyla, web uygulama geliştiricileri, müşterilerimizin farklı özel web uygulamalarını mümkün olan en fazla seviyeye getirmektedir. Gerçek bir veri entegrasyonu mümkün olmadığında, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tescilli üçüncü parti yazılımlar için tekli oturum açma ve yeni web stili sayfaları oluşturma konusunda önemli deneyime sahibiz.

 Sadece önde gelen Ankara Web Tasarım ve geliştirmeyi değil, olabildiğince şeffaf olarak – olmasını sağlamanın yolu ile istikrar ve kolaylık sunuyoruz.
 

ANKARA WEB PAZARLAMA:

Arama motoru optimizasyonundan sosyal medya pazarlamasına kadar, yenilikleri, gelişmişliği ve kullanıcıların kalplerini ve zihinlerini yakalamak için çevrimiçi web uygulamaları ve en iyi uygulamaların kapsamlı bir anlayışından yararlanan müşteriye özel web sitesi pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Güzel tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir web sitesi, her Yeni Hedef müşterisi için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olmasına rağmen, tek başına bir web sitesi bugünün internette doymuş dünyada başarı sağlamaz. Bunu aklımızda tutarak, başlangıç ​​aşamasından başlayarak geliştirme aşamasına kadar başlatılan ve sonuçlarını iletmek üzere başlatılan çevrimiçi pazarlamaya odaklanıyoruz.

Ankara Web Tasarım karar mimarisi, yaratıcı ve teknik yazım, anahtar kelime analizi, kullanıcı deneyimi tasarımı, arama motoru planlaması, reklam satın alımı ve kod optimizasyonu, çevrimiçi pazarlama müşterilerimize sunduğumuz birçok hizmetten yalnızca birkaçıdır.

Web Tasarımla Birlikte SEO Çalışmasını Nasıl yapacağız?

 • Ankara Web Tasarım ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • E-posta pazarlama
 • Ankara Web Tasarım Rekabet Analizi
 • Kod ve Performans Optimizasyonu
 • Tıklama Başına Öde Reklam Yaratma
 • Sosyal Medya Kampanyaları
 • Afiş ve Yeniden Pazarlama Reklamcılık
 • Web Analizi Danışmanlığı ve Dönüşüm İzleme

Ankara veya İstanbul’da yaşamıyor olabilirsiniz. Ankara Web Tasarım için aynı şehirde olmaya gerek yok. Birçok kurumsal Ankara Web Tasarım yapan firma satış temsilcisini yaşadığınız şehre göndererek nasıl bir web sitesi istediğinizi öğreniyor. Size istediğiniz Ankara Web Tasarım ne kadara mal olacağını söylüyor. Eğer sitenizi yaptırmayı kabul edersiniz telefon ve e-posta adresi aracılığıyla web sitenizi istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

WEB TASARIM ve SEO İLİŞKİSİ

Web sitesi yaptırmaya karar verdiğiniz zaman karşınıza çok uyguna Ankara Web Tasarım yapan firmalar da çıkacaktır. Bu firmalarla çalışmak kısa vadede karlı gözükse de uzun vadede size zararı olabilir. Bazı firmalara hazır şablon site kalıpları kullanarak herkese aynı siteyi kurmaktadır. Sadece renklerini biraz değiştirerek sektörüne, neyle ilgili olduğuna bakılmadan aynı kalıp siteler seri üretim şekilde kullanılmaktadır. Bu da Google gibi arama motorlarının birbirine benzeyen siteleri görmemesine neden oluyor. Google arama motorunda gün geçtikçe gerilere düşersiniz. Ayrıca bir firmayla çalışmadan önce Ankara Web Tasarım çalışması bittikten sonra teknik destekte bulunup bulunmayacaklarını sormanızda fayda var.

Web sitenizi yaptırdıktan sonra hosting takibi, web sitenizde çıkacak herhangi bir sorun keyfinizi kaçırabilir. Kurumsal bir firmayla çalıştığınız takdirde web siteniz yayına alındıktan sonra da iletişime geçerek web sitenizle ilgilenmelerini isteyebilirsiniz.

 
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir