Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ankara Web Tasarım Ajans

Ankara Web Tasarım Ajans

Ankara Web Tasarım Ajans Medanis Bilişim AŞ Yaratıcı Çözümler Sunar

Ankara Web Tasarım Ajans Medanis Bilişim AŞ, işinizi kolaylaştırmak için burada. Web sitesinden, sosyal medyaya, arama motoru optimizasyonuna ve içerik yaratmaya kadar eksiksiz çevrimiçi çözümünüz sağlamak için tasarım, kullanılabilirlik ve pazarlama deneyimini birleştiriyoruz. Duyarlı ve destekleyici, daha fazla iş üretmenize ve çılgın hayranlar yaratmanıza yardımcı olmaya hazırız.

Ankara Web Tasarım Ajans web site tasarımları göze hitap etmesi açısından çok önemlidir. Web site tasarımı yapılırken görsel bazı kurallara uyulması gerekir. Bu kurallar ziyaretçilerin kararlarını ve etkileşimlerini etkileyecektir. Ankara Web Tasarım Ajans seçiminde sizin için en iyi siteyi yapacak ve güvenilir bir firma seçmeniz çok önemli.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ANKARA WEB TASARIM AJANS MEDANİS BİLİŞİM AŞ WEB TASARIMI

 
Şirketinizi rekabetinizin üzerinde belirginleştirecek özel, üst düzey bir web tasarımı edinin.

İnsanlara işlerini daha iyi hale getirmelerine yardımcı olmaktan dolayı çok mutluyuz ve bunu yapmanın en iyi yolu, onlara duyarlı, kolay gezinilen ve SEO’yu kuran güzel bir web sitesi vererek başarılı olmalarını sağlamaktır. Bunun üzerine, sitelerimizi WordPress’i kullanarak düzenlemek kolaydır.

Yenilikçi tasarımcıların diğerlerinin önüne geçebilmek için yeni teknikler ve mükemmel uygulamalar yapması gerekir. Ankara Web Tasarım Ajans seçiminde potansiyel müşterilerinizin profilini sizden dinlemeli ve tasarım aşamasında sizin müşteri profiliniz göz önünde bulundurularak yapılmalı. Bir web sitesinde en önemli unsurlar büyük boyutta yapılmalı. Örneğin ihtiyaç duyulan nesneler kolayca görünecek kadar büyük ve tıklanabilir olmalı.

ANKARA WEB TASARIM AJANS GRAFİK DİZAYN

Kartvizitlerinizi, broşürlerinizi, afiş reklamlarınızı, e-posta kampanyalarınızı, Twitter veya Facebook kapakları ve diğer öğeleri tasarlayarak yardımcı grafik ihtiyaçlarınızla yardımcı olabiliriz. Yazdırma sürecini sizin için de yönetebiliriz.
 

Kusursuz Tasarım Şansla Olmaz.

Yaptığımız her site, şirketiniz için sadece güzel bir yüz değil. Ayrıca olumlu sonuçlar alır. Web tasarımlarımız okuyucularınızın dikkatini çeker ve net, çarpıcı tasarımı ve kolay navigasyonu ile onları harekete geçmeye teşvik eder.

Ayrıca, sitelerimizin her birinin, tamamlandığını düşünmeden önce güvenlik, kodlama, navigasyon ve pazarlama konularında katı şartnamelerin listesini geçmelidir. Kapsamlı oluşturma sürecimiz bitmiş ürününüzün olabildiğince mükemmel olmasını sağlar.

ANKARA WEB TASARIM AJANS WEB SİTENİZ HEDEF KİTLENİZE HİTAP EDİYOR MU?

Web sitenizin tasarımının gerçekte olması gerekenlere ulaştığından emin olmak için ayrıntılı pazar analizi yapacağız. Tasarımın kapsamı buna izin veriyorsa, hedef izleyicilerinizi (sitenizde en çok ulaşmak istediğiniz insanlar) içeren bir odak grubu getireceğiz. Tasarımlarımızın sizinkiler kadar standartlarına uygun olmasını sağlayacağız.

GÜVENLİK MEDANİS BİLİŞİM AŞ YARDIM İÇİN BURADA.

Doğal olarak, sitenizde bir şey pazarlamak isterseniz, müşterileriniz için en üst düzeyde güvenlik sağlamanız gerekir.

Bizim kodumuza bakmak ve fark edilmeden veritabanlarına kaymaya çalışmak çok zor.

ANKARA WEB TASARIM AJANS KOLAY NAVİGASYON

Kişisel Web Tasarım çarpıcı olabilir – ama aynı zamanda kafa karıştırıcı olmamalı. Sitenizin her seviyedeki kullanıcılara hitap ettiğinden emin olmak için navigasyonumuzu ve diğer kolay kullanım endişelerini inceliyoruz.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere müşterilerimize geniş bir web tasarım ve geliştirme hizmetleri yelpazesi sunuyoruz:

  • Web stratejisi ve araştırması
  • Web tasarımı ve yeniden tasarım
  • Duyarlı web tasarımı
  • Web sitesi optimizasyonu
  • E-ticaret web siteleri
  • Küçük işletme web tasarımı
  • Özel Web Geliştirme
  • İçerik yönetimi çözümleri
  • Veritabanı geliştirme

Ankara Web Tasarım Ajans Medanis Bilişim AŞ web siteleri sanatsal, görsel olarak uyarıcı, kolay etkileşim sağlar ve olağanüstü CMS sistemi ile güncel tutmak kolaydır.

 

Bir web sitesinin düzeni de önemlidir. Düzen aynı zamanda kullanılabilirlik açısından da önemlidir. Ekranda en kolay ulaşılacak şekilde web sitesi düzenlenmelidir. Ankara Web Tasarım Ajans ile görüşme yaparak tasarım aşamasında nelere dikkat edeceklerini sorabilirsiniz. Tasarımcıyla tanışarak işinizi ona anlatabilir ve onun tasarımda neleri ön plana çıkaracağını öğrenebilirsiniz. Renklerin kullanımı da web siteniz açısından önemlidir. Renklerin insanların psikolojileri üzerine etkileri herkes tarafından biliniyor ve kullanılıyor. Web ajansıyla konuşarak renk konusunda nelere özen göstereceklerini sorabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım Ajans seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik de ajansın ne zaman kurulduğuna dikkat etmek olacaktır. Ajansınız ne kadar deneyimli olduğunu kuruluş yılından anlayabilirsiniz. Yeni bir web ajansının gelecek yıla kadar kapanıp kapanmayacağını bilemezsiniz. Web ajansının ayrıca Google arama motorundaki sıralaması da size bilgi verebilir.

Ankara Web Tasarım Ajans çalışanlarıyla iletişim kurarak sizleri dinleyip dinlemediklerine dikkat edin. Sizin işinizi en iyi siz bilirsiniz. Müşteri profilinizi sizden dinleyerek öğrenmeliler. Ayrıca tasarım aşamasında geldiğinizde de sizin onları dinlemeniz gerekir. Ajans sizin dediklerinizi birebir yapmamalı çünkü tasarım konusunda uzman olan onlar. Size tasarımlar ilgili yeni ve heyecanlı önerilerde bulunmalılar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım Ajans yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım Ajans Medanis Bilişim AŞ’de,
pazarlamanıza çok dikkatli, stratejik bir yaklaşım getiriyoruz.

ANKARA WEB TASARIM AJANS ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
(ÜCRETSİZ VE ÜCRETLİ)

Organik olarak ya da ücretli kanallarla yaklaşılan SEO, işletmeniz için en önemli pazarlama çözümlerinden biridir. Hedeflerinize paralel, ihtiyaçlarınıza uyan ve yatırım getirinizi gösteren kapsamlı bir strateji planlayabilir ve uygulayabiliriz.

ANKARA WEB TASARIM AJANS GELEN PAZARLAMA STRATEJİSİ

İçerik oluşturmak, amaçlanan kullanıcılara iyi hitap eden bir web sitesi oluşturmanın en zor unsurlarından biridir. Sesinizi sormanıza, kendinizi (yazılı olarak) bildiğiniz uzmanlar olarak kurmaya ve potansiyel müşterilerinizi sizi bulmaya teşvik etmemize yardımcı olabiliriz.

ANKARA WEB TASARIM AJANS WEB TASARIMI STRATEJİSİ

Web siteniz şu an işletmeniz için en önemli araçtır. Takdir planlama çözümlerinin bir araya getirilmesiyle, web tasarımının pek çok unsurunu harekete geçirici ve tutarlı bir strateji oluşturacak şekilde birleştirerek yol gösterebiliriz.

MARKA STRATEJİSİ

Markanız sadece bir logo değil. Bir marka stratejisi, logonuz, etiket çizgisi veya renk paleti gibi yaratıcı unsurları içermekle birlikte, her insanın ürününüzle veya hizmetinizle olan genel deneyimini de içerir. Kim olduğunuzu, potansiyel müşterilerinize veya potansiyel müşterilere ne ifade etmek istediğinizi ve temsil ettiğiniz şeyi tanımlamanıza yardımcı olabiliriz.

E-TİCARET STRATEJİSİ

Bir e-ticaret şirketi iseniz, iş üretmek markanızı korumak kadar önemlidir. Üstün perakende bir web tasarımı geliştirerek ve etkileşimin sadece işlemsel olmadığını anladığınızda müşterileriniz için unutulmaz deneyimler yaratmanıza yardımcı olabiliriz.

TANITIM STRATEJİSİ

Promosyon pazarlama karmasının ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterileriniz için eğlenceli, etkili promosyonlar oluşturmanıza veya kendi ekibinizi teşvik etmenize yardımcı olabiliriz.

SOSYAL MEDYA KATILIMI VE STRATEJİSİ (ÜCRETSİZ VE ÜCRETLİ)

Markanızın mesajlaşmasının arkasındaki, kimler, nerede ve ne zaman ne kadar dikkatli planlama yaptığını ve yatırım getirinizi ölçmek kadar aynı derecede önemli olduğunu da biliyoruz.

HALKLA İLİŞKİLER STRATEJİSİ

PR hedeflerinize ulaşmayı hedefleyen bir takım planlı eylemler oluşturmanıza ve bunlarla baş etmenize yardımcı olabiliriz.

PAZARLAMA OTOMASYON STRATEJİSİ

Temel bilgilerle başlayın. İlk olarak ulaşılabilir hedefleri tanımlamanıza ve belirlemenize, kurşun yönetim aşamalarını belirlemenize ve geliştiren bir program oluşturmak, müşteri segmentleri oluşturmak gibi daha ayrıntılı aşamalara geçmemize yardımcı olacağız.

KURŞUN YETİŞTİRME STRATEJİSİ (E-POSTA KAMPANYALARI VE OTOMASYON)

Gelen pazarlama metodolojisi göz önünde bulundurulduğunda, aldığınız olası fırsatları beslemek için bir plana ihtiyacınız olacaktır. Hedefli, çok kanallı ve kişiselleştirilmiş e-posta kampanyaları türlerini gerçekleştirmek için stratejik, taktik adımlar atmanıza yardımcı olabiliriz.

About Author

Medanis Destek