Logo Web Tasar覺m

Ankara Web Tasarım


paylaş
Ankara Web Tasarım

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinize göre öncelikle şunun farkında olmanız gerek: iyi bir web sitesi sadece iyi görünen bir web sitesi demek değildir. İyi bir Ankara Web Tasarım sitesi hem iyi görünen hem de en iyi kullanıcı deneyimini sunan web sitesi demektir.

Müşteri deneyimi, müşterinin yolculuğunun her adımını temsil eden daha geniş bir kapsam taşır. Ankara Web Tasarım müşteri deneyimi, reklamcılık ve marka itibarından satış süreci ve ürün dağıtımına kadar her şeyle ilgilidir. Kullanıcı deneyimi, müşteri deneyiminin bir parçası ve memnuniyeti önemli derecede etkileyebilir.

İyi bir Ankara Web Tasarım kullanıcı deneyimi sağlamak için, kullanıcıları, ihtiyaç duyduklarını, değer verdiklerini, yeteneklerini ve sınırlamalarını tam olarak bilmeyi gerektirir. Web sitesi kullanıcıları, değeri, hizmetin veya ürünün ne kadar kullanışlı, kullanılabilir, arzu edilebilir, erişilebilir ve güvenilir olduğuna göre değerlendirir.

Kullanıcılarımız olarak beklentilerimiz değişti. Medanis Bilişim A.Ş deneyimimize göre ve yaptığımız bütün web sitelerinde uyguladığımıza göre, bir kullanıcı deneyimi için yüksek puan kazanmak, kuruluşların şunları gerektirir:

 • Zahmet etmeden kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayın. 
  Kullanıcılar olarak, bizim adımıza az çaba harcayıp hiçbir mazereti olmadan derhal düzeltilmesini istiyoruz.
 • Tecrübeyi eğlenceli hale getir. 
  Bu, birden fazla hizmeti birleştirip yeni hizmetlerin kesintisiz bir şekilde entegrasyonu anlamına geliyor. Kullanıcılar olarak, bunun nasıl çalıştığının ya da "ne için konuştuğu" gibi şeyler umurumuzda değil. Arka planda bunun olmasını bekliyoruz.
 • Beklenenden çok ilerleyin. 
  Hepimiz "bir şeyi çok beğenmekten" hoşlanıyoruz. Teknolojiyle boğulmuş bir dünyada, bazen, bir kişinin birkaç saniye içinde bir çağrıya cevap vermesine ve sorununuz ve kuruluşunuz hakkında bilgili olabilmesi gibi basit olabileceğini bulduk. Bu yüzden Medanis Bilişim A.Ş Destek Masamızda canlı bir çağrı cevaplama oranı için yüksek standartlar belirledik.

Peki, kullanıcı deneyimi nasıl olmalı? Web siteniz için son kullanıcılarınız hakkında bir anket yapın ve aşağıdaki gibi sorular sorun:

 • Destek Masasının yanıt vermesinden ne kadar memnunsunuz?
 • Destek Masası ne kadar dostça?
 • Sorununuzu çözmek için ne kadar zaman harcadınız?
 • Destek Masası ne kadar bilgili?
 • Çalışmanın kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
 • İşinizi etkili ve etkili bir şekilde yapmak için gerekli araçlara sahipsiniz mi?

Herkese sormanız önemlidir - sadece gayriresmi bir anket yapmakla kalmazsınız. En iyi donanımı olan liderlere sahip olabilirsiniz, ancak giriş seviyesi profesyoneller veya yeni bir işe ne dersiniz?

Ankara Web Tasarım web sitesi yaptırmaya karar verdiniz profesyonel bir firma arıyorsunuz. Herkesin ilk yaptığı şey Google arama motoruna girerek iyi bir web tasarım şirketi bulmaya çalışmaktır. Bir web tasarım şirketi ararken Ankara, İstanbul; İzmir gibi büyük şehirlere öncelik vermeniz daha iyi olabilir. Büyük şehirlerdeki Ankara Web Tasarım firmaları daha çok müşteriyle çalışma olanağı buldukları için daha tecrübelidir. Her çeşit müşteri yelpazesine sahip oldukları için yeni teknolojileri ve yeni Ankara Web Tasarım trendlerini daha çok takip ederler.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İyi tasarlanmamış web siteleri kötü performans gösterir ve optimum düşük Google Analitik ölçümlerine sahiptir. Peki, iyi Ankara Web Tasarım nedir? Aşağıda, web sitenizi estetik açıdan hoşa giden, kullanımı kolay, ilgi çekici ve etkili hale getirecek öneriler var:

1. Amaç

İyi bir web sitesi her zaman kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar. Web ziyaretçileriniz sitenizi bilgi, eğlence, bazı etkileşim türleri veya işinizle ilgilenmek için mi arıyorlar? Web sitenizin her sayfasında açık bir amacı olması ve mümkün olan en etkili şekilde web sitenizin kullanıcılarına özel bir gereksinimi yerine getirmesi gerekir.

2. İletişim

İnternet kullanıcıları bilgiye çok hızlı ulaşmak istiyorlar. Bu nedenle açık şekilde iletişim kurmanız ve bilgilerinizin okunması ve sindirilmesi kolay olmanız önemlidir. Ankara Web Tasarım dahil etmeniz gereken etkili taktikler arasında şunlar bulunur: Başlıkları ve alt başlıkları kullanarak bilgi organize etmek, uzun anlaşılmayan cümleler yerine hedef odaklı kelimeler kullanmak gerekir.

3. Yazı karakterleri

Genel olarak, Ankara Web Tasarım Arial ve Verdana gibi Sans Serif fontlar çevrimiçi olarak okunması daha kolaydır (Sans Serif fontları, dekoratif kaplamaları olmayan çağdaş görünümlü fontlardır). Çevrimiçi kolay okunurken ideal yazı tipi boyutu 16px'dir ve tasarımınızı aerodinamik tutmak için maksimum 3 punto boyutunda en fazla 3 yazı tipi stiline sahiptir.

4. Renkler

İyi düşünülmüş bir renk paleti, kullanıcı deneyimini geliştirmek için uzun bir yol kat edebilir. Ankara Web Tasarım Tamamlayıcı renkler denge ve uyum yaratır. Metin ve arka plan için zıt renkler kullanmak, okumayı gözünüzde kolaylaştıracaktır. Canlı renkler duygu yaratır ve dikkatli kullanılmalıdır (örneğin düğmeler ve eylemler çağrısı için). Son olarak, beyaz boşluk / negatif boşluk web sitenize modern ve düzenli bir görünüm vermek açısından çok etkilidir.

5. Fotoğraflar

Bir resim bin kelimeden fazla konuşabilir ve web siteniz için doğru resimleri seçmek, marka konumlandırmada ve hedef kitlenizle bağlantı kurmada yardımcı olabilir. Ankara Web Tasarım yüksek kaliteli profesyonel fotoğraflarınız yoksa, web sitenizin görünümünü güzelleştirmek için hazır fotoğraflar satın almayı düşünün. Ayrıca, enformasyon, video ve grafikleri kullanmayı düşünün; bunlar, en iyi yazılı metinden bile iletişimde çok daha etkili olabilir.

6. Gezinme

Gezinme, insanların harekete geçip web sitenizde dolaşmanın ne kadar kolay olduğu ile ilgilidir. Ankara Web Tasarım etkili gezinme için bazı taktikler arasında, ekmek kırıntıları kullanan, tıklanabilir düğmeleri tasarlayan ve kullanıcıların aradıkları bilgileri üç tıklama içinde bulabilecekleri anlamına gelen "üç tıklama kuralı" nın ardından mantıklı bir sayfa hiyerarşisi vardır.

7. Izgaraya dayalı düzen

Ankara Web Tasarım web sayfanıza içeriği rasgele yerleştirmek dağınıklığa ve gelişigüzel bir görünüme neden olabilir. Izgara tabanlı düzenleri içeriği düzenlenmiş, dengelenmiş, daha iyi görünümlü bir web sitesi tasarımını sağlayan bölümlere, sütunlara ve kutulara yerleştirir.

8. "f" desen tasarım

Göz izleme çalışmaları insanların bilgisayar ekranlarını Ankara Web Tasarım "F" deseninde taradığını tespit etmiştir. İnsanların gördüklerinin çoğu ekranın üstünde ve solunda bulunur ve ekranın sağ tarafı nadiren görülür. İzleyicinin görsel akışını zorlamaya çalışmaktansa, etkin bir şekilde tasarlanmış web siteleri, okuyucunun doğal davranışı ile çalışacak ve bilgileri sırayla (soldan sağa, yukarıdan aşağıya) sıralayacaktır.

9. Yükleme süresi

Herkes yavaş yüklenen bir web sitesinden nefret eder. Sayfa yükleme sürelerini daha etkili kılmak için ipuçları, resim boyutlarını (boyut ve ölçek) optimize etmek, kodu merkezi bir Ankara Web Tasarım CSS veya JavaScript dosyasına birleştirmek (HTML isteklerini azaltır) ve HTML, CSS, JavaScript'i (yükleme sürelerini hızlandırmak için sıkıştırılmış) küçültmektir.

10. Mobil uyumlu

Birden çok ekran boyutuna sahip birden fazla cihazdan web sitelerine erişmek artık normal bir durum. Dolayısıyla, web sitenizin mobil cihazlara uygun olup olmadığını göz önüne almak önemlidir. Ankara Web Tasarım web siteniz mobil cihazlara uygun değilse, bunu duyarlı bir düzen içinde yeniden oluşturabilirsiniz (bu web sitenizin farklı ekran genişliklerine göre ayarlanacağı anlamına gelir) veya özel bir mobil site (mobil kullanıcılar için özel olarak optimize edilmiş ayrı bir web sitesi) oluşturabilirsiniz.

Bu tasarım öğelerini akılda tutmakla, güzel ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak kolaydır. İnceleme veya optimizasyona ihtiyaç duyan bir web sitesi tasarımınız var mı? Ya da belki de bir web sitesine sahip olmayı planlıyorsunuz ve tasarımı profesyonel bir ajansla yapmaya başlamak istiyor olabilirsiniz. Her iki durumda da, bu etkili web tasarımı ilkeleri, web sitenizin ziyaretçiler için daha çekici, kullanışlı ve unutulmaz olmasına yardımcı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ, dinamik bir dijital strateji, web tasarımı, web geliştirme, veri entegrasyonu, uygulama barındırma ve çevrimiçi pazarlama firmasıdır.

DİJİTAL STRATEJİNİN ÖNEMİ:

Bir müşterinin web sitesinin, var olan yatırımlarını en üst düzeye çıkarmak için temel taşı olduğuna inanıyoruz. Onların çevrimiçi hedefleri için açıkça tanımlanmış bir dijital strateji oluşturmak için işbirliği içinde çalışıyoruz. Kuruluş için mevcut stratejik vizyonla birlikte çalışan bir strateji ve mevcut insan, teknolojik ve finansal stratejiyi yürütecek kaynaklara sahibiz.

Açık hedefler ve bir kuruluşun bunlara erişme kapasitesini tanımlayarak gerçekçi dijital stratejiler oluşturmak ve bunları uygulamak için uygun Ankara Web Tasarım web hizmetleri dizisi sunmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içerisindeyiz. İster bir operasyonel personel planının oluşturulması, bir editör planı oluşturulması veya çok kanallı yayın stratejisi oluşturulması olsun, yanınızdayız, çünkü düzenli olarak web hizmetleri sunmaktayız, başlamadan önce bu stratejiyi iyi düşünüyoruz.

WEB TASARIM İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ:

Web sitemizin Ankara Web Tasarım felsefesi basittir. Müşterilerimizi memnun etmek için değil, aynı zamanda Ankara bölgesinde  Ankara Web Tasarım ve ülke çapında müşterilerinizi memnun etmek için tasarım yapıyoruz. Bir çevrimiçi tecrübeyi sağlamak için web siteleri tasarlarız; bu, sonuçta bir kuruluşun çevrimiçi hedeflerini olumlu şekilde etkiler.

Ankara Web Tasarım reklam ekibimiz markalarımızı teşvik eden ve müşterilerimizin sunduğu eşsiz kişilikleri, ürünleri ve hizmetleri hayata geçiren etkileyici, sezgisel web tasarımları sunar. Dijital bir strateji tarafından tanımlanan amaçlarla web siteleri tasarlarız.

Gelişmiş interaktif web tasarım tekniklerini ve ilgili içeriği birleştirerek, ilk kez ziyaretçilerin ilgisini çeken ve müşterileri, aboneleri, üyeleri ve bilgi tüketicilerini tekrar etmeye dönük web siteleri oluşturuyoruz.

Çevik ve işbirliğine dayalı tasarım süreci, müşterilerimiz için mükemmel bir deneyim sunarak başarıya ulaşmamızı sağlıyor.

 Sizin İçin Nasıl yapacağız?

 • Duyarlı Ankara Web Tasarım
 • Uyarlamalı Web Tasarım
 • Yaratıcı Yön
 • Bilgi Mimarisi
 • Grafik ve Görselleştirme
 • Etkileşimli Prototipleme
 • Logo tasarımı
 • Web Stili Zemini 

WEB GELİŞTİRME

Şirket içi web uygulama geliştirme ekibimiz, açık kaynak kodlu, hazır ve uzaktan barındırılan çözümlerin doğru karışımını kullanmak konusunda deneyimlidir. Kullanmayı planladığınız web teknolojileri ve geliştirme dillerinde edinilen deneyim önemlidir.

Web uygulaması geliştirme, Ankara Web Tasarım kod yazmaktan veya veritabanlarını tasarlamaktan çok daha fazlasını gerektirir; müşterilerimizin iletişim ve operasyonlarını çevrimiçi yürütmekle ilgilidir.

Müşterilerimiz, çevrimiçi iletişim kurmanın (büyük veya küçük) önemini ve etkisini anlayan ve web projesinin yaşam döngüsü boyunca ve başlatılmasının ötesinde başarımıza % 100 odaklanmış ve kararlı olmaya devam edecek bir ortak isterler.

Ayrıntılı tartışmalar ve güçlü geliştirme süreci ile müşterilerimizin çevrimiçi web iletişimi ve işletim ihtiyaçlarını tanımakta ve bunları karşılamak için doğru web sitesi teknolojisi çözümlerini tasarlama, geliştirme ve entegre etmekteyiz.

VERİ ENTEGRASYONU

 

Şirket içi web uygulama geliştirme ekibi, müşterilerimizin, en iyi kullanıcı deneyimi sağlamak için birbirleriyle konuşmaları gereken birden çok sistemi olduğunu anlıyor.

Bir organizasyonun operasyonlarının bir veya daha fazla yönünü yerine getirmek için "özel yazılımlarda" bir yatırım yapıldığında planlayarak başlıyoruz. Ankara Web Tasarım için müşterilerimiz için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için, çok yönlü sistemler ve yaratıcılarıyla ortak çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Veri ve işlevselliği, herhangi bir sistemden veya firmadan daha iyi bir dijital deneyim oluşturmak üzere birleştirerek, müşterilerimiz hedeflerini başarıyla yerine getirme şanslarını en üst düzeye çıkarır.

Ankara Web Tasarım hizmetleri veya API'ler aracılığıyla, web uygulama geliştiricileri, müşterilerimizin farklı özel web uygulamalarını mümkün olan en fazla seviyeye getirmektedir. Gerçek bir veri entegrasyonu mümkün olmadığında, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tescilli üçüncü parti yazılımlar için tekli oturum açma ve yeni web stili sayfaları oluşturma konusunda önemli deneyime sahibiz.

 

UYGULAMA BARINDIRMA:

Müşterilerin web sitesi seçenekleri ve firmalar barındırma seçeneklerine sahip olduklarını biliyoruz. Yaklaşımımız, en iyi kişisel müşteri hizmetini sunarak müşterilerimizin web sitelerini barındırmak için Yeni Hedefin seçilmesine layık olmak için çok çalışmaktır.

Sadece önde gelen Ankara Web Tasarım ve geliştirmeyi değil, olabildiğince şeffaf olarak - olmasını sağlamanın yolu ile istikrar ve kolaylık sunuyoruz.

 

WEB PAZARLAMA:

Arama motoru optimizasyonundan sosyal medya pazarlamasına kadar, yenilikleri, gelişmişliği ve kullanıcıların kalplerini ve zihinlerini yakalamak için çevrimiçi web uygulamaları ve en iyi uygulamaların kapsamlı bir anlayışından yararlanan müşteriye özel web sitesi pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Güzel tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir web sitesi, her Yeni Hedef müşterisi için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olmasına rağmen, tek başına bir web sitesi bugünün internette doymuş dünyada başarı sağlamaz. Bunu aklımızda tutarak, başlangıç ​​aşamasından başlayarak geliştirme aşamasına kadar başlatılan ve sonuçlarını iletmek üzere başlatılan çevrimiçi pazarlamaya odaklanıyoruz.

Ankara Web Tasarım karar mimarisi, yaratıcı ve teknik yazım, anahtar kelime analizi, kullanıcı deneyimi tasarımı, arama motoru planlaması, reklam satın alımı ve kod optimizasyonu, çevrimiçi pazarlama müşterilerimize sunduğumuz birçok hizmetten yalnızca birkaçıdır.

SEO Çalışmasını Nasıl yapacağız?

 • Ankara Web Tasarım ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • E-posta pazarlama
 • Ankara Web Tasarım Rekabet Analizi
 • Kod ve Performans Optimizasyonu
 • Tıklama Başına Öde Reklam Yaratma
 • Sosyal Medya Kampanyaları
 • Afiş ve Yeniden Pazarlama Reklamcılık
 • Web Analizi Danışmanlığı ve Dönüşüm İzleme

Ankara veya İstanbul’da yaşamıyor olabilirsiniz. Ankara Web Tasarım için aynı şehirde olmaya gerek yok. Birçok kurumsal Ankara Web Tasarım yapan firma satış temsilcisini yaşadığınız şehre göndererek nasıl bir web sitesi istediğinizi öğreniyor. Size istediğiniz Ankara Web Tasarım ne kadara mal olacağını söylüyor. Eğer sitenizi yaptırmayı kabul edersiniz telefon ve e-posta adresi aracılığıyla web sitenizi istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Web sitesi yaptırmaya karar verdiğiniz zaman karşınıza çok uyguna Ankara Web Tasarım yapan firmalar da çıkacaktır. Bu firmalarla çalışmak kısa vadede karlı gözükse de uzun vadede size zararı olabilir. Bazı firmalara hazır şablon site kalıpları kullanarak herkese aynı siteyi kurmaktadır. Sadece renklerini biraz değiştirerek sektörüne, neyle ilgili olduğuna bakılmadan aynı kalıp siteler seri üretim şekilde kullanılmaktadır. Bu da Google gibi arama motorlarının birbirine benzeyen siteleri görmemesine neden oluyor. Google arama motorunda gün geçtikçe gerilere düşersiniz. Ayrıca bir firmayla çalışmadan önce Ankara Web Tasarım çalışması bittikten sonra teknik destekte bulunup bulunmayacaklarını sormanızda fayda var.

Web sitenizi yaptırdıktan sonra hosting takibi, web sitenizde çıkacak herhangi bir sorun keyfinizi kaçırabilir. Kurumsal bir firmayla çalıştığınız takdirde web siteniz yayına alındıktan sonra da iletişime geçerek web sitenizle ilgilenmelerini isteyebilirsiniz.

Ankara Web Tasarım Nedir?

Hiç kimse, Ankara Web Tasarım 'ın bir pazarlama kampanyasında veya bir marka oluşturma çabasının bir parçası olarak önemini kesinlikle reddetmez. Bununla birlikte, bunun arkasındaki nedeni pek çok kişi anlıyor.

Ankara Web Tasarım, bir web sitesinin nasıl görüneceğini, hissedeceğini ve kullanılacağını planlama anlamına gelir. Bu, düzen, renk kontrastı, yazı tipi seçimi ve boyutlandırma, tutarlılık ve birlik gibi estetik yönleri içerir. Ayrıca, tüm seyir yönlerini ve bilgilerin son kullanıcıya nasıl sunulacağını da kapsar. Kişi, hatta tek bir satırı okumadan hatta bir ürüne göz atmadan önce kampanyanızda başarısız olabilecek en önemli etkenlerden biri olarak gelir.

 
İşiniz Uzman Web Tasarımcılarına İhtiyacınız Var mı?

Müşterilerinizin güvenini kazanma süreci, web sitenizi ilk kez ziyaret ettiklerinde edindikleri izlenime başlar. İnsanlardan %94'ü kötü web sitesi tasarımına sahip bir web sitesine güvenme eğilimindedir. Eski, çok meşgul veya sıkıcı görünen her şey, ziyaretçilerinizin şirketinizin sunduğu şeyleri okumasını bile cesareti kıracaktır. Bu nedenle şirketinizin uzman Ankara Web Tasarım web tasarımcılarına ihtiyacı var. Üst SEO sadece arama motoru sayfalarında yüksek sıralaması yardımcı olur. Ziyaretçilerinizin, yüksek dönüşüm oranlarını garanti eden, görsel açıdan çarpıcı ve gezinmek kolay açılış sayfalarına ulaştığından emin olun.

Ankara Web Tasarım tasarımcıları, web sitenizin navigasyon yönleriyle ilgilenirler. Etkili ve anlaşılabilir gezinti çubukları ve listeleri, ziyaretçilerin tüm web siteniz üzerinden seyahat etmelerini ve net bir dönüşüm yolu sağlamalarını kolaylaştırır.

Diğer unsurlar tasarım aşamasında devreye girer. İyi bir tasarımcı marka renkleri, logolar, imgeler ve hatta cümleleri kullanmalıdır. Buna Marka Tutarlılığı denir ve sağlam bir pazarlama kampanyası sırasında çok fazla ağırlık vardır. Ayrıca, içeriğinizi ziyaretçileriniz tarafından okunacak ve içselleştirilmesini isterseniz okunabilirlik çok önemlidir. Okunması zor olan ya da sıkıcı görünen bir metin parçası asla okunmayacaktır.

Web Geliştirme Nedir?

Ankara Web Tasarım'ın hayata geçirilmesine odaklanan kod yoğun bir etkinliktir. İyi bir web geliştirici, tasarımcılar tarafından yapılan eskizleri alır ve bunları dinamik ve işlevsel web sitelerine dönüştürür.

Web tasarımcıları düzenler, düğmeler ve kaydırıcılar için statik resimler oluşturur. Web geliştiricileri, bu öğeleri gerçekten çalışır hale getirir.

Özel Web Tasarımcılarına ihtiyacınız var mı?

Birçok SEO ajansı Ankara Web Tasarım / geliştirici melezleri sunarken, ciddi pazarlama kampanyalarının bu faaliyetler için ayrılmış bölümleri olması gerekir. Sonuçta, hem müşterileriniz hem de sizin için sorunsuz bir şekilde çalışan bir web sitesine ihtiyacınız var. Ankara Web Tasarım web sitesi duyarlı olmalı, hızlı yükleme sürelerine sahip olmalı, tamamen SEO optimize edilmeli ve kusursuzca sunucular ve veritabanları çalıştırıyor olmalıdır. Sadece uzman programcılar ve geliştiriciler web sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamaya odaklanmış olabilir.

İçerik Oluşturma ve Yönetme

Ziyaretçiler, güvensizlik duyguları yaratmayan bir web sitesine geldiğinde. Sonra içerik, dikkatlerinin odak noktası olur. İnsanlardan %83'ü okuduklarından dolayı web sitelerine güveniyor. Dönüşüm, müşterilerinizin bir marka olarak yerleştirdikleri güvene çok bağlı olduğu için bu önemsiz bir sayı değildir. İçeriğin pazarlamada kral olmasının bir nedeni vardır. İyi bir içerik olmadan, pazarlama çabalarınız başarısızlığa mahkûmdur. Ankara Web Tasarım web siteniz ve ürünleriniz, insanlara okumayı, paylaşmayı ve tüketmeyi zorlaştıran içeriği hak ediyor.

İçerik Oluşturma Nedir?

İçerik oluşturma, bir ürün veya hizmetle ilgili değerli, alakalı, tutarlı ve çekici bilgiler oluşturmaya odaklanan pazarlama stratejinizin parçasıdır. Hedef kitle, mevcut sosyal medya eğilimleri, anahtar kelime araştırması ve zengin ve uygulanabilir dil gibi birçok unsuru dikkate alır.

İçerik Oluşturucuya ihtiyacım var mı?

İnternette arama yapan kişiler her zaman şu an merak ettikleri her şeye düz cevaplar ararlar. Arama motorları bunun farkındadır ve müşterileri için alakalı, orijinal ve zengin içerik sağlayan Ankara Web Tasarım web sitelerini ödüllendirmeye çalışır. Yanınızda bir üst çentik içerik oluşturma ekibine sahip olmak, arama sonuçlarının ilk sayfalarında bir yer garantilemek için en iyi yoldur.

Ancak sıralamadan çok daha fazlası var. İyi yazılmış ve ilgi çekici içerik, ziyaretçileri işletmenizin güvenilir olması için de kanıtlayacaktır. İçerik, yalnızca reklam vermek için değil aynı zamanda müşterileriniz ve ziyaretçilerinizle sağlam bir iletişim ilişkisi kurmaya ve inşa etmeye de yarar.

Bu nedenle, içerik oluşturma, dönüşüm optimizasyonu ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. İçerik ne kadar iyi olursa, insanları harekete geçirmeye ikna edebilirsin. Üstelik, Ankara Web Tasarım ile derin bağlantı halindeyken, pazarlama kampanyanıza koyduğunuz tüm çaba meyvelerini verdiğinden emin olmak için birlikte çalışmalıdır.

İçerik Yönetim Sistemleri

Ankara Web Tasarım ve geliştirme üç unsurunun bir araya geldiği yer burasıdır. İşadamları ve yöneticiler, bir web sitesini çalıştırmanın teknik yönlerinden çok şirketlerini yönetmeye odaklanırlar. İçerik yönetim sistemleri, müşterilere belgelerinde, veritabanlarında, tasarımlarında ve web sitelerinde içerik yayınlamada tam kontrol sahibi olmaları için geliştiriciler tarafından oluşturulmuştur.

Bir İçerik Yönetim Sistemine ihtiyacım var mı? (CMS)

Kapsamlı Ankara Web Tasarım ve içerik geliştirmeyi gerektiren bir pazarlama kampanyası uygulandıktan sonra, bir müşteri kapsamlı kodlama bilgilerine dayanmaksızın içeriği istediğiniz gibi düzenleyebilir ve ekleyebilir. Geliştiricilerimiz, sizin için bir içerik yönetim sistemi oluşturacak; böylece, ürün ve hizmetler eklemeleri, blog yayınlama ve genel sayfa düzeltmesi gibi basit ancak önemli eylemler gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu eklemeler aynı genel tasarım ve içerik unsurlarını taşır; böylece web sitenizin geri kalanı için marka imajını ve SEO optimizasyonunu korurlar.

Bu, kapsamlı yardım ve esneklik isteyenler için mükemmeldir.

PageSpeed ​​optimizasyonu - Web sitenizi yıldırımdan hızlı hale getirin

Ankara Web Tasarım web sitenizi olabildiğince hızlı olabilmek için yalnızca kullanıcı amaçları için değil aynı zamanda Google da bunu takdir ediyor. Google'ın PageSpeed ​ Optimizasyonu, Ankara Web Tasarım web sitenizin hızını düşürmekle yükümlü olan tüm faktörlerin yerini belirten bir araçtır ve bunları iyileştirme kapasitemizden fazladır.

Bir web sitesinin iyileştirilmesi gereken birçok alan vardır; bu nedenle en yaygın olanları size açıklayabiliriz, böylece bu Pagespeed optimizasyon Hizmetinin size sağlayacağı bir fikir edinebilirsiniz:

 • Sunucu Yanıt Süresi
 • Tarayıcı Önbelleği
 • Yönlendirmeleri Küçült
 • CSS'yi ve javascripti optimize edin
 • Sıkıştırma / Gzip
 • Kötü Talepler
 • Keep-Alive özelliği
 • Resim Optimizasyonu
 • Web yazı tipleri
 • Videolar
 • ve daha fazlası
 
PageSpeed ​ Optimizasyonu Web Sitesi için Neden Önemlidir?

Her şeyden önce, bir web sitesinin yükleme hızıyla ilgilenmenizin kolay bir iş olduğunu düşünebilirsiniz, ancak maalesef bu değil!

Günümüzde, bir web sitesi sadece basit içerik ve bir veya iki resim içeren birkaç sayfa değildir. Ankara Web Tasarım, SEO, Sunum, Kullanıcı Arayüzü, Kenar Çubuğu yapılandırması, Bağlantılar, Menüleri Özelleştirme, Bülten entegrasyonu, Abone Listesi, abone formlarını optimize etmek için bir Web sitesi oluşturma (WordPress gibi) için farklı platformlar kullanılmaktadır; çok sayıda eklenti gereklidir. ve çok daha fazla özellik.

Yukarıdaki her şey bir kullanıcı Ankara Web Tasarım web sitenizi ziyaret ettiğinde yüklenmelidir; bu nedenle ne kadar çok kullanırsanız yüklenmek için daha fazla zaman harcarsınız. PageSpeed ​​Insights Optimizasyon Hizmeti ile, yalnızca neyi kullandığınızdan emin olmanız mümkün değil, aynı zamanda bunları düzeltip ziyaretçilerinize mükemmel bir göz atma deneyimi yaşatacağız.

Ankara Web Tasarım bir PageSpeed ​​Optimizasyonu yoluyla gerçekleştirilen bir web sitesi, yalnızca ziyaretçileri tarafından takdir edilmekle kalmaz aynı zamanda Google'ı tanır ve onu Google Sonuçlarına göre daha iyi bir konumda ödüllendirir.

Yani, yalnızca yıldırım hızlı bir web sitesi değil, aynı zamanda web sitenizin Google Sıralamalarında da bir iyileşme! Fena değil mi?

PageSpeed ​​Insights'ın Optimizasyon Açıklaması

Ankara Web Tasarım PageSpeed ​​Insights Optimizasyon hizmetinin en önemli faktörlerini size açıklayalım; böylece hangi alanlarda yoğunlaştığımızı ve web siteniz için hangi sonuçları alacağınızı bilirsiniz.

1 - Kritik Yol

Google bunu "bir web sayfasının ilk görünümünü oluşturmak için gereken kod ve kaynaklar" olarak tanımlar. Pek anlamadınız mı? Bu cümleyi kelimeyle çözelim!

-  Kritik  / Kesinlikle ihtiyaç vardır

-  Gösterme (Bir sayfa gösterildiğinde, ziyaretçi tarafından görüldüğü anlamına gelir)

-  Yol  / Bir web sayfasının bir tarayıcıda görüntülenmesi için yürütülmekte olan tüm olay zincirleri

-  Başlangıç ​​Görünümü  / Web sitesinin kaydırma yapmadan görünen kısmı


2 - Sunucu Yanıt Süresi

Sunucu Yanıt Süresini elde etmek için iki işlem hesaplanmaktadır:

Bir web tarayıcısı sunucunuzdan bir istekte bulunur
ve web sunucusu bu talebi yanıtladığında
Ankara Web Tasarım PageSpeed ​​Insights Optimizasyon hizmeti ile Sunucu Yanıt Süresini iyileştirmenin tek yolu, Ana Bilgisayar Sunucunuzu daha verimli kullanmak veya daha iyi bir barındırma için yükseltmektir ve donanım. İşimiz, web barındırma özelliklerini tam olarak kullanıp kullanmadığınızı veya bir güncelleme işlemine devam etmeniz gerektiğini bildirmek olacaktır.

3 - Tarayıcı Önbelleği

Basit bir deyişle, Ankara Web Tasarım Tarayıcı Önbelleği, tarayıcınızın hatırlayabileceği şeydir. Bir mekanı çok fazla ziyaret ettiğinizde (gerçek hayatta), onu her ziyaretinizde alışması gerekmez, sadece hatırlayın!

Aynı şey tarayıcılar için de geçerlidir ve PageSpeed ​​Insights Optimization hizmetimizle web siteniz için etkinleştirebildiğimiz budur.

4 - Yönlendirmeleri Küçült

Bazen yönlendirmeleri kullanmak hayatınızı kolaylaştırır ancak Google pek beğenmez. Kullanıcı deneyimini etkilediğini düşünüyorlar ve bunun için web sitenizi zorlayacaklar.

Bir sokağın yönünü sorduğunuzu hayal edin ve oraya gittiğinizde size bu sokağın şimdi kapalı olduğunu ve başka yerlerde bulmanız gereken büyük bir işaret vardır. Web sitenizi daha yavaş hale getiren yönlendirmeler nasıl işliyor?

Ankara Web Tasarım PageSpeed ​​Insights Optimization Service, kullandığınız tüm yönlendirmeyi bulabiliyor ve yalnızca gerçekten ihtiyacınız olan yönlerini alabiliyor!

5 - Resim Optimizasyonu

Büyük görüntülerin yüklenmesi daha fazla zamana ihtiyaç duyduğundan bu web sitenizin hızı sakat!

Resimlerinize doğru boyutları kullanmak ve DAİMA onları sıkıştırmak önemlidir. Ankara Web Tasarım PageSpeed ​​Insights Optimizasyon Hizmeti, web sitelerinin hızını hızlı ve görünür sonuçlar ile artırmanıza yardımcı olacak görüntü optimizasyonunu içerir!

PageSpeed ​​Insights Optimizasyon Hizmeti'ni ÖzetlePageSpeed ​​Insights optimizasyon hizmetleri

PageSpeed ​​Insights Optimization Service'de çok daha fazla özellik var  , bu nedenle web siteniz için PageSpeed ​​Insights Audit'e açıktır.

Ankara Web Tasarım Web sitenizin durumu hakkında size açıklama yapacağız, hangi görev önemlidir ve hemen halledilmesi gerekir ve PageSpeed ​​Insights Optimization Service'ı tamamladıktan sonra web sitenizin yararları neler olacaktır.

Satış veya potansiyel müşteriler aracılığıyla doğrudan gelirinize katkıda bulunan bir web siteniz yoksa büyük bir potansiyel pazar kaybedersiniz. Günümüzün modern dünyasında bir web sitesi bulunmayan veya tarihli bir dünyada, endüstriden bağımsız olarak potansiyel müşterilerinizle sık sık kötü bir ilk izlenime neden olur.

 

 

ŞİRKETİNİZİ İYİ TEMSİL EDEN VE İŞİNİZİ BÜYÜTEN BİR WEB SİTENİZE İHTİYACINIZ VAR.

2004 yılından bu yana Ankara Web Tasarım Medanis Bilişim A.Ş., müşterimizin titiz şartnamelerine göre güzel, etkili, özel tasarlanmış web siteleri oluşturdu. Peki ne yapabiliriz? İşte size işiniz için uyarlanmış bir web sitesi tasarlarken ulaşabileceğimiz birkaç hedef:

 • Görsel açıdan çekici, kullanımı kolay, optimize edilmiş, ziyaretçileri tüketicilere dönüştüren bir siteyle sonuçlanan özel web tasarımı , mobil cihazlara dost ve zamanla büyümeyi teşvik etmektedir.
 • Mobil dostu, duyarlı tasarım. Türkiye'deki İnternet faaliyetlerinin yüzde 60'ı mobil cihazlardan kaynaklanıyor ve toplam İnternet trafiğinin yaklaşık yarısı mobil uygulamalar aracılığıyla akıyor. Her ekran boyutunda harika görünen bir site tasarlayacağız.
 • SEO Başlangıçta arama akılda bulunmadan oluşturulmuş optimize edilmiş web sitesi.
 • Açıkça iletişim ürün, hizmet ve şirket kültürüne bilgilerle şirketleri mesajı.
 • Eylem çağrılarını temizleyin , ziyaretçilerin iletişim bilgilerine ulaşmasına yardımcı olun ve sizi iletişim bilgileri, yerler ve yol tarifi ile bulmaya çalışın.
 • E-ticaret, şifre korumalı içerik, forumlar, etkinlik kayıtları vb. Gibi gelişmiş işlevsellik . Adı veriyorsanız, oluşturabiliriz.

Tasarım yaptığımız web sitesi, müşterilerinizin çevrimiçi ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirildi ve sürece dahil olmanızı istiyoruz! Bir siteyi bizimle birlikte tasarlarken aşağıdakilerle ilgileneceksiniz:

 • Ankara Web Tasarım bir strateji geliştirme, tasarım gereksinimleri, bütçe ayrıntıları, çalışma kapsamı, zamanlama çizelgesi vb. Dahil proje tartışması için web ekibi ile doğrudan iletişim ve müşterilerimizin kolaylığı için toplantılarımız video konferans kullanılarak yapılmaktadır.
 • Web sürecini gözden geçirmek, beklentileri belirlemek, sorularınızı cevaplamak ve sitenizin nasıl oluşturulacağını tam olarak bildiğinizden emin olmak için atanmış bir Proje Yöneticisi ile birlikte çalışma .
 • Sitenizin stratejisinin, tasarımının, içeriğinin ve başlatılmasının onaylanma süreci .
 • İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilmiş işlem. Elbette programların zaman zaman hareketli olabileceğini biliyoruz, bu nedenle kapsamlı veya yalnızca marjinal bir şekilde müdahale etmek isteyip istemediğiniz konusunda sizinle birlikte çalışabiliriz.

Üstün Ankara Web Tasarıma Yönelik 5 Anahtar:

Ankara Web Tasarım ile web sitelerini inşa etmede edindiğimiz uzun yıllara dayanan deneyimimiz, onları rekabet üstünlüğüne yönlendiren müşterilerimiz için üstün bir web sitesi oluşturmak için bize aşağıdaki maddelerin her birine ihtiyaç duyduğunu öğretti:

1. WEB TASARIMINIZ İYİ OLMALI

Harika bir ilk izlenim vermek için yalnızca bir şansın var. Site ziyaretçileriniz sitenize girdiğinde vay canına diyor mu? İnsanlar, şirketinizin, markanızın veya ürünlerinizin web sitenizi gördüklerinde güvenilirliği hakkında derhal kararlar verir.

2. KULLANIM KOLAYLIĞI

Siteniz kolaylıkla gezinemezse ve değerli içeriğiniz kolayca bulunamazsa, kullanıcılarınız başka bir yere gidecek. Sezgisel, basit ve gezinmeyi kolaylaştıran siteleri planlamak ve oluşturmak için çok çalışıyoruz. Kullanıcılarımızın her şeyin olmasını beklediği doğru gibi hissetmelerini istiyoruz.

3. YÜKSEK KALİTE, OPTİMİZE EDİLEN İÇERİK

Güzel bir siteye yatırım yapmak ve içeriği ihmal etmek, motor olmadan bir otomobil almak gibidir. Üstün bir web sitesinde, net bir çağrı gerektiren açık, etkileyici ve özlü içeriği vardır. Müşterileriyle , sitelerindeki içeriğin iyi yazıldığından , arama motorunun optimize  edildiğinden ve müşterinin işletme hedefleri düşünülerek oluşturulduğundan emin olmak için çalışırız .

4. ZİYARETÇİLERİN MÜŞTERİYE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ

Planlama sürecinin başlangıcında, Ankara Web Tasarım web siteniz için "dönüşüm" veya harekete geçirici mesajın nasıl göründüğünü belirleyeceğiz. Önemli bir form göndermek, bir telefon görüşmesi yapmak veya bir ürün satın almak olabilir. Tasarımdan kodlamaya, içerik yazmaya kadar tüm süreç boyunca bu hedefi akılda tutuyoruz. Web sitenizi, şirketinizdeki büyüme için birincil araç olmasını isteriz.

5. ZAMAN İÇİNDEKİ TRAFİK ARTIŞI

Yeni Ankara Web Tasarım web sitenizin bir sonraki seviyeye yükseldiğini görmek istiyoruz. Bunu yapmak için birçok kaliteli trafiğe ihtiyacımız var. Arama motoru optimizasyonu , sosyal medya pazarlaması , e-posta pazarlaması ve daha fazlasını içeren devam eden bir internet pazarlama planı oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız .


Beklentilerinizi aşan ve başarınızı artırırken, işinizi cazip kılan bir Ankara Web Tasarım web sitesi oluşturabiliriz. Emin olmak için çalışmalarımıza göz atın ! Ücretsiz bir web tasarımı teklifiyle çevrimiçi potansiyelinizi keşfedin!

Hiçbir şey bir çevrimiçi satışa zarar veremez veya potansiyel müşterileri içeriğini okumak için parmaklarını ve gözlerini zorlamaya zorlayan bir web sitesi gibi yol gösterir. Artık mobil web sörfü, sabit veya masaüstü web sörfünü aştığından, çoğu kullanıcının mobil olmayan düşman sitelerini her gün kullandıkları bu olacak. Onlara erişen herhangi bir cihaza en iyi yanıt veren yalnızca web tasarımları, Google'ın arama sıralamasında onları zorlayan mobil dostu rozetini alacak.

Duyarlı Ankara Web Tasarımı, hedeflenen müşterileriniz için sitenize akıllı telefonlar, tabletler veya masaüstü bilgisayarlarla oturum açtıklarında, kullanıcı odaklı ve arama motoru ile optimize edilmiş bir deneyim oluşturur.

DUYARLI ANKARA WEB TASARIM NEDİR?

Duyarlı Ankara Web Tasarım, ziyaretçilerin web sitenizi birden çok web tarayıcısı ve akıllı cihaz üzerinden kolayca erişmesini, gezinmesini ve kullanmasını sağlayan basit bir web sitesi geliştirme yöntemidir. Bu sitenin grafiklerine ve içeriğine akıllı telefonunuzda veya tabletinizde nasıl uygun olduğunu fark ettiniz mi? Ankara Web Tasarım nedeni, sitemize erişebilecek herhangi bir aygıta uyum sağlamasını söyleyen belirli bir kodlama stilinden kaynaklanmaktadır.

 DUYARLI WEB TASARIM

Birçok Ankara Web Tasarım web sitesi tasarımı şirketi, yalnızca belirli cihazlara hitap eden müşterilerinin sitelerinin kopyalarını hazırlar. Kullanarak herhangi bir akıllı cihaz için sitenizi seferber edip optimize ederiz:

 • Sıvı Izgaralar - Web sitenizin genişliğini ve kenar boşluklarını ziyaretçilerin mobil ekranlarıyla eşleşecek şekilde değiştiren, müşterilerin anında satın alma veya satın alma yollarını nasıl görebileceği esnek grid sistemi.
 • Sıvı Görüntüler - Resimlerinizin tümüyle gergin veya piksellenmemiş görünmesi için web sitenizin görüntülerini herhangi bir akıllı cihazın boyutuna ayarlayan kodlama.
 • Medya sorguları - Sitenizin içeriğini herhangi bir akıllı cihaz ekran boyutuna sığdırmak için yeniden düzenleyen CSS Teknolojisi. Hiçbir içerik bırakılamaz!Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Ankara Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: ankara web tasarımı web tasarım ankara ankara web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar


 • Zeynep Zeynep 2 months ago yorumladı:

  Ankara web tasarım hakkında güzel bir yazı olmuş.

 • Doğa 2 months ago yorumladı:

  Web tasarım gerçekten önemli bir konu. Web sitesinin hem iyi görünmesi hem de kullanıcı dostu olması gerekiyor. Ancak web sitesi isteyenlerin çoğu bunun farkında değil. Web sitesinin iyi görünmesi onlar için yeterli oluyor. Ankara'da iyi bir web tasarım firması bulmak için iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Web sitenizin Google gibi arama motorlarında iyi bir sıralama almasını istiyorsanız SEO uyumlu bir web sitesine sahip olmalısınız. Bunun için web tasarımın yapılırken SEO kurallarına göre yapılması gerekir ve web sitenizin pagespeed testinden geçmesi gerekir. Bunun gibi birçok teknik konu varken insanların sadece web sitesinin görünümüne odaklanması daha sonra sorunlar yaşamalarına sebep oluyor.