Logo

Ankara Web Tasarım


paylaş
Ankara Web Tasarım

Ankara'da bir işletme sahibiyseniz ve bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinize göre öncelikle şunun farkında olmanız gerek: iyi bir web sitesi sadece iyi görünen bir web sitesi demek değildir. İyi bir Ankara Web Tasarım sitesi hem iyi görünen hem de en iyi kullanıcı deneyimini sunan web sitesi demektir.

Ankara için müşteri deneyimi, müşterinin yolculuğunun her adımını temsil eden daha geniş bir kapsam taşır. Ankara Web Tasarım müşteri deneyimi, reklamcılık ve marka itibarından satış süreci ve ürün dağıtımına kadar her şeyle ilgilidir. Kullanıcı deneyimi, müşteri deneyiminin bir parçası ve memnuniyeti önemli derecede etkileyebilir.

En İyi Ankara Web Tasarım Ajansı

İyi bir Ankara Web Tasarım kullanıcı deneyimi sağlamak için, kullanıcıları, ihtiyaç duyduklarını, değer verdiklerini, yeteneklerini ve sınırlamalarını tam olarak bilmeyi gerektirir. Web sitesi kullanıcıları, değeri, hizmetin veya ürünün ne kadar kullanışlı, kullanılabilir, arzu edilebilir, erişilebilir ve güvenilir olduğuna göre değerlendirir.

Kullanıcılarımız olarak beklentilerimiz değişti. Ankara'da bulunan Medanis Bilişim A.Ş deneyimimize göre ve yaptığımız bütün web sitelerinde uyguladığımıza göre, bir kullanıcı deneyimi için yüksek puan kazanmak, kuruluşların şunları gerektirir:

 • Zahmet etmeden kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayın. 
  Kullanıcılar olarak, bizim adımıza az çaba harcayıp hiçbir mazereti olmadan derhal düzeltilmesini istiyoruz.
 • Tecrübeyi eğlenceli hale getir. 
  Bu, birden fazla hizmeti birleştirip yeni hizmetlerin kesintisiz bir şekilde entegrasyonu anlamına geliyor. Kullanıcılar olarak, bunun nasıl çalıştığının ya da "ne için konuştuğu" gibi şeyler umurumuzda değil. Arka planda bunun olmasını bekliyoruz.
 • Beklenenden çok ilerleyin. 
  Hepimiz "bir şeyi çok beğenmekten" hoşlanıyoruz. Teknolojiyle boğulmuş bir dünyada, bazen, bir kişinin birkaç saniye içinde bir çağrıya cevap vermesine ve sorununuz ve kuruluşunuz hakkında bilgili olabilmesi gibi basit olabileceğini bulduk. Bu yüzden Medanis Bilişim A.Ş Destek Masamızda canlı bir çağrı cevaplama oranı için yüksek standartlar belirledik.
Ankara Web Tasarım için gerekli bilgi özeti

Web Tasarımında Kullanıcı Deneyiminin Önemi

Peki, kullanıcı deneyimi nasıl olmalı? Web siteniz için son kullanıcılarınız hakkında bir anket yapın ve aşağıdaki gibi sorular sorun:

 • Destek Masasının yanıt vermesinden ne kadar memnunsunuz?
 • Destek Masası ne kadar dostça?
 • Sorununuzu çözmek için ne kadar zaman harcadınız?
 • Destek Masası ne kadar bilgili?
 • Çalışmanın kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
 • İşinizi etkili ve etkili bir şekilde yapmak için gerekli araçlara sahipsiniz mi?

Herkese sormanız önemlidir - sadece gayriresmi bir anket yapmakla kalmazsınız. En iyi donanımı olan liderlere sahip olabilirsiniz, ancak giriş seviyesi profesyoneller veya yeni bir işe ne dersiniz?

Ankara'da Web Tasarım Firması Seçeneği

Ankara Web Tasarım web sitesi yaptırmaya karar verdiniz profesyonel bir firma arıyorsunuz. Herkesin ilk yaptığı şey Google arama motoruna girerek iyi bir web tasarım şirketi bulmaya çalışmaktır. Bir web tasarım şirketi ararken Ankara, İstanbul; İzmir gibi büyük şehirlere öncelik vermeniz daha iyi olabilir. Büyük şehirlerdeki Ankara Web Tasarım firmaları daha çok müşteriyle çalışma olanağı buldukları için daha tecrübelidir. Her çeşit müşteri yelpazesine sahip oldukları için yeni teknolojileri ve yeni Ankara Web Tasarım trendlerini daha çok takip ederler.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

 
GÜZEL ve  İŞLEVSEL Web Tasarım

Bu tasarım öğelerini akılda tutmakla, güzel ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak kolaydır. İnceleme veya optimizasyona ihtiyaç duyan bir web sitesi tasarımınız var mı? Ya da belki de bir web sitesine sahip olmayı planlıyorsunuz ve tasarımı profesyonel bir ajansla yapmaya başlamak istiyor olabilirsiniz. Her iki durumda da, bu etkili web tasarımı ilkeleri, web sitenizin ziyaretçiler için daha çekici, kullanışlı ve unutulmaz olmasına yardımcı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ, dinamik bir dijital strateji, web tasarımı, web geliştirme, veri entegrasyonu, uygulama barındırma ve çevrimiçi pazarlama firmasıdır.

 

DİJİTAL STRATEJİNİN ÖNEMİ:

Bir müşterinin web sitesinin, var olan yatırımlarını en üst düzeye çıkarmak için temel taşı olduğuna inanıyoruz. Onların çevrimiçi hedefleri için açıkça tanımlanmış bir dijital strateji oluşturmak için işbirliği içinde çalışıyoruz. Kuruluş için mevcut stratejik vizyonla birlikte çalışan bir strateji ve mevcut insan, teknolojik ve finansal stratejiyi yürütecek kaynaklara sahibiz.

Açık hedefler ve bir kuruluşun bunlara erişme kapasitesini tanımlayarak gerçekçi dijital stratejiler oluşturmak ve bunları uygulamak için uygun Ankara Web Tasarım web hizmetleri dizisi sunmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içerisindeyiz. İster bir operasyonel personel planının oluşturulması, bir editör planı oluşturulması veya çok kanallı yayın stratejisi oluşturulması olsun, yanınızdayız, çünkü düzenli olarak web hizmetleri sunmaktayız, başlamadan önce bu stratejiyi iyi düşünüyoruz.

 Sizin Web Sitenizi Nasıl yapacağız?
 • Duyarlı Ankara Web Tasarım
 • Uyarlamalı Web Tasarım
 • Yaratıcı Yön
 • Bilgi Mimarisi
 • Grafik ve Görselleştirme
 • Etkileşimli Prototipleme
 • Logo tasarımı
 • Web Stili Zemini 

WEB GELİŞTİRME VE WEB TASARIMI

Şirket içi web uygulama geliştirme ekibimiz, açık kaynak kodlu, hazır ve uzaktan barındırılan çözümlerin doğru karışımını kullanmak konusunda deneyimlidir. Kullanmayı planladığınız web teknolojileri ve geliştirme dillerinde edinilen deneyim önemlidir.

Web uygulaması geliştirme, Ankara Web Tasarım kod yazmaktan veya veritabanlarını tasarlamaktan çok daha fazlasını gerektirir; müşterilerimizin iletişim ve operasyonlarını çevrimiçi yürütmekle ilgilidir.

Müşterilerimiz, çevrimiçi iletişim kurmanın (büyük veya küçük) önemini ve etkisini anlayan ve web projesinin yaşam döngüsü boyunca ve başlatılmasının ötesinde başarımıza % 100 odaklanmış ve kararlı olmaya devam edecek bir ortak isterler.

Ayrıntılı tartışmalar ve güçlü geliştirme süreci ile müşterilerimizin çevrimiçi web iletişimi ve işletim ihtiyaçlarını tanımakta ve bunları karşılamak için doğru web sitesi teknolojisi çözümlerini tasarlama, geliştirme ve entegre etmekteyiz. 

Ankara veya İstanbul’da yaşamıyor olabilirsiniz. Ankara Web Tasarım için aynı şehirde olmaya gerek yok. Birçok kurumsal Ankara Web Tasarım yapan firma satış temsilcisini yaşadığınız şehre göndererek nasıl bir web sitesi istediğinizi öğreniyor. Size istediğiniz Ankara Web Tasarım ne kadara mal olacağını söylüyor. Eğer sitenizi yaptırmayı kabul edersiniz telefon ve e-posta adresi aracılığıyla web sitenizi istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Etiketler: ankara web tasarımı web tasarım ankara ankara web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar


 • Zeynep Zeynep 5 years ago yorumladı:

  Ankara web tasarım hakkında güzel bir yazı olmuş.

 • Doğa 5 years ago yorumladı:

  Web tasarım gerçekten önemli bir konu. Web sitesinin hem iyi görünmesi hem de kullanıcı dostu olması gerekiyor. Ancak web sitesi isteyenlerin çoğu bunun farkında değil. Web sitesinin iyi görünmesi onlar için yeterli oluyor. Ankara'da iyi bir web tasarım firması bulmak için iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Web sitenizin Google gibi arama motorlarında iyi bir sıralama almasını istiyorsanız SEO uyumlu bir web sitesine sahip olmalısınız. Bunun için web tasarımın yapılırken SEO kurallarına göre yapılması gerekir ve web sitenizin pagespeed testinden geçmesi gerekir. Bunun gibi birçok teknik konu varken insanların sadece web sitesinin görünümüne odaklanması daha sonra sorunlar yaşamalarına sebep oluyor.

 • Altan 5 years ago yorumladı:

  Ankara'da küçük ölçekli bir işletmem var. Web sitem için neler önerirsiniz?

 • Ahmet K. 5 years ago yorumladı:

  Bir web sitesinin iyi olması ne demek? Bence insanlar bu konuda biraz bilgi sahibi olmalı. İyi bir web sitesi sadece iyi görünmemeli. Kullanıcı deneyimi iyi olmalı, hızlı olmalı, mobil uyumlu olmalı, işinizle ve sektörünüzle uyumlu olmalı vb gibi birçok faktör mevcut. Önce bunları araştırarak bir web sitesi yaptırılması daha yerinde olacaktır.