Logo

Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar


paylaş
Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar

Ankara merkezli tüm ülkeye hizmet veren bir Web Tasarım Şirketiyiz & Yaptığımız İşleri Seviyoruz! Çalışmalarımıza Bakın! Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar içinden Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonelliğiyle ayrılır.

Ankara'da (dünyanın gezegenindeki en iyi şehri olduğunu düşünüyoruz) bulunan ofisimiz; web tasarımı, grafik tasarım, dijital pazarlama ve geleneksel pazarlama konularında uzmanlaşmıştır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR DUYARLI WEB SİTESİ TASARIMI

Mobil ve tablet cihazlar için optimize edilmiş web siteleri tasarlamak ve geliştirmek , Medanis Bilişim'de yaptığımız işin önemli bir unsurudur. Web sitelerinin tamamı, duyarlı tasarımdaki en son uygulamaları kullanarak oluşturulmuştur. Duyarlı web sitesi tasarım teknolojisi, içerik ve sayfa öğelerini buna göre ayarlamak için Esnek Izgaralar, Esnek Görüntüler ve Medya sorgularını kullanır. Ziyaretçiler masaüstlerinden, tabletlerden veya akıllı telefonlardan göz atabilir ve web sitesi, cihazın ekranına göre dinamik olarak yeniden boyutlandırır.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR KUSURSUZ TASARIMIN FAYDALARI

Çoklu Cihazları Destekler - Duyarlı tasarım, kullanıcıların evde ya da hareket halindeyken içeriğe erişmesini sağlar.

Kullanılabilirliği Geliştiriyor - Medya sorgularını kullanarak tarayıcının genişliği belirleniyor ve uygun içerik sunuluyor. Çeşitli aygıtlara yönelik bu akışkan tepkisi, gezinmeyi ve bilgi bulmayı kolaylaştırıyor.

Performansı Arttırır - Mobil kullanıcılar sıklıkla hızlı ve kolay bir şekilde bilgi arar. Duyarlı tasarım, yükleme zamanı ve site hızını artıran, kullanıcıları sitede daha uzun süre tutan HTML gibi site kodunu en iyi duruma getirir.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR WORDPRESS WEB SİTESİ TASARIMI

WORDPRESS GÜCÜ

Medanis Bilişim AŞ, tasarım, geliştirme ve özelleştirme dahil olmak üzere WordPress'in her alanında uzmanlaşmıştır. WordPress'in etkileyici ölçeklenebilirliği, sağlam ve esnek bir web sitesi için mükemmel bir CMS seçimi yapmasını sağlar.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR          ÖZEL WORDPRESS TEMA GELİŞTİRME

Eğer hayal ederseniz. Onu inşa edebiliriz. Özel tema geliştirmek için HTML / CSS ve şık ve modern UI'ları tasarlamada en son ön uç teknolojileri ile başlıyoruz. Ardından, ön uç tasarımımızı entegre edip, projeniz için taze ve heyecan verici özel bir tema oluşturmak için WordPress platformuna ekliyoruz.

Ve tabii ki, tüm temalar duyarlıdır ve tüm cihazlarda kesintisiz bir deneyim sunar.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR WORDPRESS PLUGİN GELİŞTİRME

WordPress web siteniz için özel bir eklenti oluşturmanız mı gerekiyor? Medanis Bilişim AŞ, herhangi bir işlevsellik veya özellikle baş edebilmek için özel geliştirilmiş WordPress eklentileri oluşturabilir.

WordPress.org ve diğer pazar alanlarındaki eklenti deposu kapsamlı olsa da, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir eklenti bulmak genellikle zordur. Medanis Bilişim AŞ, varolan bir eklentinin işlevselliğini baştan bir yere inşa etmekten uzatmaya kadar pek çok konuda yardımcı olabilir.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR WORDPRESS EĞİTİM VE DESTEK

Bütün tasarım ve yapılarımız, rahatınız için kullanılacak bir eğitim ve destek saatleri paketi içerir. Dolayısıyla, WordPress'de yeniyseniz veya daha fazla WordPress becerisi öğrenmek istiyorsanız, Medanis Bilişim AŞ, WordPress web sitenizin gücünden yararlanabilmeniz için uygun eğitim sunmak için personel uzmanları vardır. WordPress eğitimine ihtiyaç duyan personel var mı? Buna da yardımcı olabiliriz. Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar...

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR KURUMSAL GEREKSİNİMLER İÇİN WEB TASARIMI

Yaratıcı ekibi, bugünün dijital pazarlama ihtiyaçlarının yeni fikirleri ve en son tasarım teknolojisi ile olan ihtiyaçlarını karşılıyor. Mobil, tablet ve masaüstünde, en sezgisel web sitesi tasarımlarını sunma konusunda uzmanlığa sahibiz. Kavram ve strateji ile yaratıcı yürütme arasında olasılık sınırlarını zorlayan yaratıcı dijital çözümler sunuyoruz. Web sitemiz görsel açıdan caziptir ve bu da etkileşimi kışkırtan zengin kullanıcı deneyimleriyle sonuçlanır.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR KURUMSAL WEB TASARIMI İÇİN SEO

Her şirket, arama motoru sonuç sayfalarında bu üst sıraya çiziliyor ve tırmalıyor. Medanis Bilişim AŞ, araştırma ve veri analizi vasıtasıyla değerli ve anlamlı bilgileri ortaya çıkarmaktadır. Bu süreçte, site mimarisini optimize ediyoruz ve sıralamaları iyileştirmek için bir içerik stratejisi oluşturuyoruz.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR KÜÇÜK İŞLETME WEB SİTESİ TASARIMI

Her ne kadar yıllar geçtikçe büyümüş ve orta ve büyük ölçekli şirketlerle çalışsak da, portföyümüz hala tek kişilik mülk sahipleri, danışmanlar ve yeni teşebbüsler için projeler içeriyor. Büyük veya küçük müşterilerimize yalnızca küçük bir ajans sağlayabilecek kişisel hizmet sunmaktayız. Her büyüklükteki işletme benzersiz ihtiyaçlarına sahiptir ve bu ihtiyaçları karşılamak için dijital pazarlama çözümleri geliştiririz.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR                  İŞ DÜNYASI BİLGI VE DENEYİMİ

Medanis Bilişim AŞ, küçük işletme müşterilerimize sağlam iş tavsiyesi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Etkili bir çevrimiçi pazarlama stratejisi ile sağlam bir iş yapmak için gerekli olan çözümleri ve uygun araçları yaratmaya odaklanırız. Hedefimiz, müşterilerin başarılı olmalarına ve başarılı işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktır.

KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN SEO

Her işletme, arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almakta ve bunları tırmalamaktadır; bu özellikle küçük işletmeler için geçerlidir. Medanis Bilişim AŞ'de endüstri ve rekabetçi araştırma ve veri analizi vasıtasıyla değerli ve anlamlı bilgileri ortaya çıkarıyoruz. Bu bilgilerle donatılmış olarak, sitenizin mimarisini daha iyi optimize edebilir ve sıralamaları iyileştirmek için bir içerik stratejisi oluşturabiliriz. Geliştirilmiş sıralamalar, şirketinizin arama sonuçlarında rekabetinizin önüne geçebileceği anlamına gelir.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR KAR AMACI GÜTMEYEN WEB TASARIM UZMANI

Desteğinizi artırmak ve davanızın farkındalığını artırmak mı istiyorsunuz? Medanis Bilişim AŞ, dinamik çevrimiçi kampanyalar ve iyi tasarlanmış ilgi çekici web siteleri oluşturarak ülke çapında kar amacı gütmeyen kuruluşlarla birlikte çalıştı. Dijital pazarlama hizmetlerimiz, kuruluşların web gücünden yararlanarak neden ilerletmelerine yardımcı olur. Çevrimiçi pazarlamanızı daha etkin bir şekilde geliştirmek ve yönetmek için kuruluşunuza araçlar sunmak için ölçeklenebilir bir içerik yönetim sistemi WordPress'i tasarlar ve kurarız.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR WORDPRESS'DEN YARARLANMA

Kar amacı gütmeyen kuruluşların sınırlı finansal kaynaklara sahip olduğunu ve bu fonların akıllıca harcanması gerektiğini anlıyoruz. Medanis Bilişim AŞ, organizasyonunuzun pazarlama ekibine web sitenizdeki içeriği ve medyayı yönetmek için eksiksiz bir kontrol sağlayan özel WordPress siteleri sunar. Çeşitli kar amacı gütmeyen nedenler için özel web çözümleri sağladık ve toplulukta fark yaratan kuruluşlarla gerçekten çalışmaktan keyif aldık.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR EMLAKÇILAR İÇİN WEB TASARIMI

Medanis Bilişim AŞ, gayrimenkul işiniz için endüstride yaygın olarak kullanılan sıkıcı şablon tasarımlarından ayrılan bir web sitesi tasarlayacak ve geliştirir. Ölçeklenebilirliği ve özellik açısından zengin seçenekleriyle WordPress web sitelerimizin çoğunu uzmanlaştıracak ve kuracağız . İşbirlikli tasarım sürecimiz, işletmenize yenilikçi ve ileri düşünce tasarımı sağlar. Buna ek olarak, ekibimiz sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için SEO'nun en iyi uygulamalarını izlemektedir. Genel pazarlama karışımınıza içerik, resim ve videolar oluşturabilir ve optimize edebiliriz.

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR NEDEN WORDPRESS?

İmkanlar sonsuz olan WordPress platformunun savunucularıyız. İster 10 sayfaya, ister 10,000'e, WordPress size içeriği daha etkin bir şekilde yönetme olanağı verir. Çok sayıda kaynak ve eklenti kütüphanesi, siteyi özelleştirmek ve MLS yayınları ve dinamik olarak güncellenen girişler gibi belirli endüstri ihtiyaçlarına göre ölçeklendirmemizi sağlar. Gayrimenkul web sitenizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsanız, olasılıkları tartışmak için bizimle iletişime geçin.

 

ANKARA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR EMLAKÇILAR İÇİN SEO

Gayrimenkul web siteniz pazarlama stratejinizin önemli bir bileşenidir, bu yüzden emlak işiniz için kapsamlı SEO hizmetleri sunuyoruz. Sitenize daha fazla trafik çekmek için hedef içeriği, resimleri ve videoları oluşturabilir ve optimize edebiliriz. Dijital pazarlama hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun ve en iyi arama motorları tarafından belirlenen SEO sektöründe en iyi uygulamaları takip etmek için çeşitli yönetilen kampanyalar sunmaktadır.

Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar araştırması yapıyor ve  iyi bir web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz? Öncelikle iyi web sitesi nedir ondan bahsedelim.

Bir web sitesinde aradığınızı hızlı ve kolay bulabiliyorsanız o web sitesi kullanılabilir ve iyi dizayn edilmiş demektir. Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar araştırması yaptığınızda bölgenizde eminim birçok firma çıkacaktır. Büyüklü küçüklü onlarca firmanın içinden en iyisini ve güvenilirini seçmeniz gerekli.

Potansiyel müşteriniz sizinle ilk teması web siteniz üzerinden kuracaktır. Özellikle günümüzde bir firmaya gitmeden mutlaka önce İnternet'e girilerek firmanın web sitesi incelenir. Web sitenize göre sizin ve firmanız hakkında karar verilir. Web sitenize giren ziyaretçiler 4-6 saniye arası bir sürede web sitenizde kalmaya ya da çıkıp başka bir siteye girmeye karar veriyorlar. Rekabetin bu kadar çok olduğu bir sektörde web sitenizi mutlaka profesyonel ellere emanet etmelisiniz.

Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar araştırmasında fiyat odaklı araştırma yapmak yerine önce ajansların yaptıkları işleri inceleyin. Referans sayfasına mutlaka bakın, web ajansının kendi web sitesini alıcı gözle inceleyin. Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar Kendi web sitesi iyi yapılmamış bir ajans sizinkinde ne kadar başarılı olabilir. Web sitenizin görünüşünün iyi olması yanında işlevsel olmasına da özen gösterecek bir ajans bulmalısınız. İyi görünen bir site insanların ilk etapta hoşuna gidecek ancak aradıklarını kısa sürede bulamayınca web sitenizde kalmak istemeyeceklerdir. Basit, işlevsel ancak kurumsal görünüme sahip olan bir web sitesi ihtiyacınızı çözecek bir ajans bulmalısınız.

Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar için araştırma yaparken seçtiğiniz ajanslara teklif vererek uygun olanı seçmek yerine size hangi özellikleri sunduklarına dikkat etmelisiniz. Bir ajans size ucuz teklif sunuyorsa web sitesinde uygulayacağı özellikler daha az demektir. Yine Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar  web sitelerine girerek web tasarım paketlerini inceleyebilirsiniz. Paketlerden uygun olanı seçerek ajansla iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: ankara web sitesi firma ankara web sitesi firmalar ankara web sitesi yapan firmalar

paylaş

İlgili YazılarYorumlar