Logo Web Tasar覺m

Ahmetli Web Tasarım


Ahmetli Web Tasarım

Medanis Bilişim A.Ş. olarak alanında öncü yüzlerce firmaya web sitesi hizmeti verdik ve profesyonel web ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. İster hazır ister özel tasarım ve yazılım çözümleri ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ahmetli Web Tasarım profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile yapılırsa başarıya götürür. 

İzmir Urla Teknokent içerisinde bulunan ar-ge ekibimiz en son trendleri ve teknolojileri sürekli takip etmekte ve kendi çalışmalarını yapmaktadır. Böylece web sitelerinizde her zaman en güncel tasarımlar ve teknolojiler kullanılmaktadır. Ahmetli Web Tasarım çalışmanız bu sayede uzun yıllar ufak güncellemelerle kullanılabilmekte ve sürekli web sitesi yenileme zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.

Medanis Bilşim A.Ş sektörünüze göre ve firmanızın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirlemektedir. Her işletmenin tek tip web sitesi olması ve aynı özelliklerin kullanılması doğru değil. Firmamız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunarak, uzun yıllar kullanılabilecek kaliteli ve profesyonel çalışmalar yapmaktadır. 

Medanis Bilişim A.Ş sadece proje aşamasında değil proje bitiminde ve web siteniz yayına alındıktan sonra da sizlere her zaman teknik destek sunmaya hazır olacaktır.

Yönetim paneli sayesinde web sitenizi istediğiniz zaman güncelleyebilir, web sitesinize istediğiniz zaman içerik girişi yapabilirsiniz. Ekibimiz yönetim panelinizi nasıl kullanacağınızla ilgili özel bir video hazırlayarak sizlere ulaştıracaktır. 

Web Tasarım Projesinde Şu Özellikler Bulunmalıdır: 

  • Kullanıcı hedefleri iyi analiz edilmeli
  • Tasarım Kullanıcılara göre yapılmalı
  • Bilgiler Kolay Ulaşılabilir Olmalı
  • Kurumsal kimliğe uygun sade ve şık olmalı
  • Site hızlı ve her bilgisayarda, tarayıcıda açılmalı 

İletişim Formu

 

 

 

 

Referanslar


TÜMÜNÜ GÖR

 

 

Kurumsal Web Paketleri

 

 

Ofisler 

 

    

 

Hizmet Verdiğimiz İlçe ve Semtler

 

                                                          .

Avrupa Yakası Web Tasarım

Anadolu Yakası Web Tasarım