Logo Web Tasar覺m

Kırıkkale Web Tasarım


Gereksiz kodlamalara sahip ve optimize işlemleri yapılmamış tasarımlar ile ilgili sıkıntılar her geçen gün büyümektedir. Bu konu hakkında yapılması gerekileni web tasarım konusunda müşterinin anlaştığı firmanın yapmaması, büyük haksızlık olarak müşteriye sunulmaktadır. Yeri geldiğinde 7/24 etkileşime geçilmesi gerekirken sadece maddi kazanç kaynağı olarak müşteriyi gören sektörümüzde yer edinmeye çalışan tasarım firmaları yeri geldiğinde ise mazi olup tarihe gömülmeye yüz tutacaktır.

Kırıkkale web tasarım

Web sitenin tasarımındaki gereksiz kodlamalardan dolayı dosya boyutu büyümekte ve sitenin açılış hızı uzamaktadır. Sitenin açılış hızının düşük olması önemli bir konudur. Web sitenin açılma süresi ile ilgili optimizasyonlardan bir diğeri ise kodların kaynaklarını bir tablo halinde sunup aynı .css dosyası üzerinden yayın yapılması. Kırıkkale Web Tasarım olarak sizlere bu konulardaki çalışmaları tam anlamıyla bilgisiz olarak yapma ihtimaliniz var ise profesyonel bir ekip ile anlaşarak optimize işlemlerinizi gönül rahatlığınız ile yaptırma imkanınız mevcut. Tasarımda yer alan görsel kaynakların verilerini alt yapınıza yükleyip aynı şekilde optimize ederek yayınlamanız gerekmektedir. Optimize olmayan görsel kaynaklar sitenizin açılış hızını yükseltip büyük oranda ziyaretçi kaybetmenize neden olabilen bir etmen olarak karşınıza çıkması muhtemeldir.

Tasarım ile site optimizasyonu arasındaki bağ kırılmadıkça ziyaretçiler öncelikli olarak tasarımını Kırıkkale Web Tasarım firmasının yaptığı web siteleri tercih edecek. Bu konu hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar da yıllardır süregelen sektördeki yerimizi sağlamlaştırdığımızı sizlere belirtmeliyiz.