Logo

SEO Blog


paylaş
SEO Blog

Web siteniz için SEO çalışması yapmayı düşünüyorsanız SEO Blog araştırması yaparak işe başlayabilirsiniz.

SEO Blog içerisinde SEO çalışmalarıyla ilgili birçok temel bilgiye ulaşabilirsiniz. SEO çalışmalarında öncelikle nereden başlamanız gerektiğini bilmelisiniz.

SEO Blog araştırması yaptığınızda öncelikle web sitenizin SEO analizinin yapılması gerektiğini öğrenirsiniz. SEO analizi ile web sitenizin eksiklerini ve ihtiyaçlarını öğrenebilirsiniz. Web sitenizin düzgün çalışması, hızlı olması, kırık linklerin bulunmaması, mobil uyumlu olması gibi birçok faktör SEO çalışmasının temelini etkiler.

SEO Blog çalışmalarında birçok bilgi verilse de önemli olan bilgileri uygulayabilmektir. Google ile iletişime geçerek web sitenizin haritasının gönderilmesi, web sitenizin hangi aralıklarla taranmasının istediğinizin seçimi gibi birçok çalışmanın yapılması gerekir.

Bunların dışında her gün düzenli olarak web sitenize SEO uyumlu içerik girişi yapmanız gerekir. Ne kadar disiplinli ve düzenli içerik girişi yaparsanız sonuçlarını o kadar hızlı alabilirsiniz.

Web sitenize kaliteli içerikler eklemeniz gerekir. Yararlı makaleler, videolar veya popüler ve iyi üretilmiş diğer medya türlerini düzenli olarak yayınlıyor musunuz? İnsanların keyifle takip etmesi için mi yoksa arama motorları için mi içerik giriyorsunuz? Mümkün olduğunca anahtar kelimelere yer vererek insanların okuyabilecekleri ya da izleyebilecekleri içerikler girmelisiniz.

Temelde, anahtar kelimeler hakkında endişe etmeyi bırakın ve kullanıcı deneyimine odaklanın.

Web sayfalarınızın ne kadar hızlı bir şekilde yüklendiği giderek arama motorları için bir ayrım haline geliyor. Google kısa süre sonra Hızlandırılmış Mobil Sayfada barındırılan sonuçları etiketlemeye başlayabilir, bu yüzden mobil cihaz uyumu konusuna da dikkat edilmelidir.

Web siteniz ve içeriği belirli bir ekran boyutu veya aygıtı için eşit derecede optimize edilmiş mi? Google duyarlı tasarım mobil optimizasyonu tercih ediyor.

SEO Blog  çalışmalarında yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ SEO ekibiyle web sitenizin SEO analizini yaparak SEO uyumlu içerikler üretiyor. Hedefimiz organik trafik yüzdenizi en iyi sonuçlara çıkarmak olacaktır.

SEO çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Blog yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Etiketler: seo blog blog seo seo blogu

paylaş

İlgili YazılarYorumlar