Logo Web Tasar覺m

SEO Ankara


Seo kavramı, 2006 tarihinde ortaya atılan bir teori olarak rağbet görmüş ve tartışmaların odağı olmayı başarabilen ve günümüzdeki geçerliliğini sürdürmektedir. Son günlerde ise birçok firmanın seo hizmeti adı altında yapmış olduğu çalışmaların arttığı ön görülmekte. Seo olayı birçok firmalar tarafından sahte hazır seo paketlerini kullanarak bu çalışmaları yürütmektedirler. Bizler ise her kullanıcımızın sitesi analiz edilmesinden dolayı çıkan raporlara göre farklı farklı yönlerde çalışmalar yapıyoruz. Arama motoru optimizasyonunu, narin kırılgan bir çiçeğe benzetmek mümkündür. Yapılan küçük bir hatada tüm işlemlerin başarılarının önlerine geçilmesi mümkün. Yavaş yavaş ilerlenmesi gereken bu çalışmalarda öncelikli olarak seo Ankara hizmeti vermekte olduğumuz firma ile anlaşma yapmanız daha mantıklı bir hal alacağa benziyor.

Birçok firmalar gereksiz ve sistem çalışmalarından yoksun bir şekilde arama motoru optimizasyon çalışmalarını yürütmektedirler. Bizler ise hazır seo paketleri adı altında hiçbir çalışma yapmadan ilerlemekteyiz.  Seo Ankara gibi vermiş olduğumuz hizmetlerimiz, belirli bir sistem çalışması tarafından yapılıp ve gereksiz hacklink gibi link inşası yapmamaktayız. Linkleme çalışmalarının önemini her geçen gün anlayan kitle sayısında artış bulunmakta. Bu artış ile beraber hazır seo paketlerinin içeriğine linkleme çalışmaları da eklenmiş bulunmakta. 10 veya daha fazla adet alınan hazır siteleri kullanılarak yapılan işlemlerde her siteye aynı çalışmaları yapıp bu 10 site üzerinden verilen backlinklerin yararından çok zararı olabileceği kanısındayız. Bu kanıyı değiştirmenin mümkün olmayacağı gibi bazı müşteriler hala da cüzi miktarda olan hazır seo paketleri ile anlaşmalar sağlayıp başarıyı elde edemeden zararını kavrayıp hoşnutsuzluk içerisinde hüsran yaşamaktadır. Sitenize yapılan hazır seo paketleri çalışmasından dolayı oluşan zararlar kara listeye alınmaya kadar düşebilmektedir. Bu tarz bir çalışma yaptıysanız eğer kara listeye alınıp alınmadığını kontrol ettiriniz. Yapılan kontroller sonucunda kara listeye alınma durumu var ise seo Ankara hizmeti veren firmamız sizlerin sitenizi kara listeden çıkartabilmektedir.

Kara liste gibi birçok cezai işlem uygulayan arama motorları tarafından incelenen sitenizdeki bilgileri de gizlemeniz önerilmektedir. Sitenizin içeriğinde yer alan kişisel bilgileri gizleyerek gizlilik politikasını belli ediniz.