Logo

Mobil Uygulama Blog


paylaş
Mobil Uygulama Blog

Akıllı telefonların kullanım oranlarının artmasıyla birlikte mobil uygulama kullanım oranları da artış gösteriyor. Mobil uygulamalar sayesinde hem eğlenceli oyunlar oynayabiliyoruz hem de bazı işlemlerimiz kısa sürede halletme imkanı buluyoruz. Mobil Uygulama Blog sayesinde blog yazılarınızı akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Blog yazmak birçok blogger için vazgeçilmez bir tutkudur. Düşüncelerini, hobilerini, gezdikleri yerleri paylaşarak birçok insana ulaşırlar. Ancak işlerin yoğun olduğu dönmelerde blog çalışmanıza çok vakit ayıramayabilirsiniz. Blog için bir hafta bile yazı yazmasanız birçok takipçiyi kaybedebilirsiniz. Bu yüzden blogla sürekli ilgilenmek gerekir. Mobil Uygulama Blog sayesinde istediğiniz zaman, yolda, yemek yerken, molalarda telefonunuzdan yazı yazıp paylaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama Blog için çeşitli uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunların en çok kullanılanları arasında Blogger ve WordPress var. Her iki platformu ister bilgisayardan ister akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulamadan kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde içeriklerinizi üretebilir, düzenleyebilir ve de yayınlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama Blog içinden Blogger biraz daha kullanım kolaylığı sağlar ve daha acemi yazarlara yöneliktir. Yeni bir blog yazarıysanız başlangıçta Blogger ile yazabilirsiniz. Blogger'da herhangi bir alan adına ya da hostinge ihtiyaç duymazsınız. Sistem size gerekli her şeyi sunar.

WordPress ise daha profesyonel bir blog platformudur. Kendinize ait bir alan adı ve hosting almanız gerekir. Eğer bunda zorlanırsanız bir web tasarım ajansından destek alabilirsiniz.

Mobil Uygulama Blog için ayrıca Google Docs yani Google yazı editörünü kullanabilirsiniz. Gogle Docs'un avantajı yazdığınız her şeyi anında kaydetmesidir. Blogger ve WordPress'te yazarken telefon kapanırsa ya da internet giderse tüm yazdıklarınız boşa gidebilir. Ancak önce Google Docs'a yazar oradan blog çalışmanıza aktarırsanız yazılarınızı koruma altına almış olursunuz. Telefon kapansa bile yazdığınız yere kadar olan kısım korunacaktır.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: mobil uygulama blog tasarımı mobil uygulama blog

paylaş

İlgili YazılarYorumlar