Logo Web Tasar覺m

Manisa Web Tasarım


Manisa Web Tasarım

Web Tasarım

Tüm dijital projelerin yaşam döngüsü vardır. Bazıları belki hızlı, tek seferlik bir kampanyadır, diğerleri ise çok daha karmaşık ve uzun vadede olabilir. Tek bir kod satırı oluşturulmadan önce karmaşık bir şekilde planlanmaları gerekebilir veya belki de yalnızca devam eden bakım, destek ve optimizasyona ihtiyaç duyarlar. Senaryo ne olursa olsun, hizmetlerimiz özellikle dijital projenin yaşam döngüsü etrafında şekillendirilmiştir.

Büyük ya da küçük tüm projelerimiz strateji oluşturmakla ve planlamakla başlamaktadır. Medanis Bilişim A.Ş. yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle proje başlangıcında titizlikle sektörünüzü ve ziyaretçi kitlenizi analiz etmektedir. Kişisel ve kurumsal Manisa Web Tasarım çalışmalarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirlemekte ve müşterilerimizi doğru bir web sitesi ile doğru hedeflere ulaştırabilecek şekilde müşterilerimize öneriler sunmaktayız. 

Medanis Bilişim AŞ Ankara, İzmir ve İstanbul'da merkez ofislere sahip 13 yıldır bu işi yapan profesyonel bir firmadır. İzmir Teknoloji Bölgesi'nde ayrıca bir AR-GE ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Dünyadaki son web teknoloji trendlerini ve gelişmeleri sürekli takip eden ekibimiz tüm dillerde, profesyonel ve son trendlere uygun web siteleri tasarımı yapabilmektedir. Manisa Web Tasarım çalışmanızı işini iyi bilen kişilere emanet etmelisiniz.

Kurumsal bir Manisa Web Tasarım ajansı sektörünüze ve firmanızın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirler. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz bir web siteniz olur. Her 2-3 seneye bir web sitesi yaptırmak zorunda kalmazsınız. Profesyonel web ajansları son trendleri takip ederek web sitenizi yaptığı için web sitenizin hiçbir zaman demode görünmez. Uzun yıllar yeni görünümünü korur.

Medanis Bilişim AŞ olarak Web Tasarım çalışmalarımızda estetik ve profesyonel görünüm yanında kullanılabilir ve işlevsel, istenilen bilgiye en kısa sürede ulaşılabilen web site tasarımları yapmayı hedeflemekteyiz.

Web Tasarım çalışması başlangıcında ve tasarım sürecinin ilerlemesinde müşterilerimizle fikir alışverişi yaparak; sizlerden gelen fikirleri değerlendirerek ve sizlere deneyimlerimizi aktararak en özgün tasarımları yapmaya çalışmaktayız.

Mobil cihazlarla ve cep telefonlarıyla uyumlu responsive tasarım web siteleri tasarlamaktayız.

Size özel, gelişmiş ve kullanımı kolay yönetim panelleri tasarlayarak istediğiniz zaman istediğiniz bilgi girişini yapabilmenizi sağlamaktayız. Tasarladığımız yönetim panelleri karmaşadan uzak; kullanımı güvenli, basit ve hızlıdır.

13 yıldır sizlere memnuniyetle hizmet vermekteyiz. Referanslarımızı incelediğinizde yüzlerce web sitesi göreceksiniz. Sadece proje aşamasında değil, web siteniz yayına alındıktan sonra da yanınızdayız.  

Yaptığımız Web Tasarım çalışmalarında her zaman bu ilkeleri ön planda bulundurmaktayız:

 

 

Proje Danışmanlarımızdan ziyaret talebi için çağrı merkezlerimizden randevu talep edebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 444 56 98       Ankara: 0312 287 63 67       İstanbul: 0216 565 63 97       İzmir: 0232 502 04 21                            

Manisa Web Tasarım Projesinde

 • Kullanıcı hedefleri iyi analiz edilmeli
 • Tasarım Kullanıcılara göre yapılmalı
 • Bilgiler Kolay Ulaşılabilir Olmalı
 • Kurumsal kimliğe uygun sade ve şık olmalı
 • Site hızlı ve her bilgisayarda, tarayıcıda açılmalı

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden…

 • Tecrübemiz ve işimizi severek yapmamız
 • Yeni Türk Ticaret Kanunu‘na uygunluk
 • Son teknolojiler ile kaliteli web tasarım
 • Proje yönetimi ile süreç takibi
 • İhtiyaç analizi ile ihtiyaçlarınıza göre bir maliyet

Ücretsiz Manisa Hizmetlerimiz

 • Siteinceleme.com analizi
 • Alan adı seçiminde danışmanlık
 • Com.tr başvuruları için işlem takibi
 • Yeni teknolojilerden haberdar etmek
 • Yeni Türk Ticaret Kanunu danışmanlığı
 • Kaliteli Web Sitesi Editörlüğü eğitimi

Manisa Web Tasarım Hizmetlerimiz

 • Alan Adı Tescili ve Sunucu Hizmetleri
 • Kişisel, Kurumsal ve E-ticaret Web Tasarım
 • Statik ve Dinamik Web Kodlama
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Banner&Animasyon Tasarım ve Uygulama
 • Online Pazar Araştırması ve Fizibilite Raporu
Web Tasarım 1

Manisa Web Tasarım Standartlarımız

 • İletişim Formu’na Google Haritasının Eklenmesi
 • Google Arama Motoru’na uygun sayfalar
 • Web 3.0 ile uyumlı en güncel teknolojiler
 • Mobil cihazlarda kaliteli görünürlük
 • İhtiyaçlarınızın tespiti ve teknolojik çözüm önerileri
 • Proje sonrası teknik destek ve iyileştirmeler

Manisa Web Tasarım Açıklamaları

 

Özel Tasarım

Özgün ve benzersiz bir web sitesine sahip olmanız açısından özel tasarım her zaman fark yaratır. Herhangi bir şablona bağlı kalmadan özgürce ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanan Arayüz onayınıza sunulur.

Şablon Tasarım

Seçilen şablon üzerinden istediğiniz renkler doğrultusunda kurumsal renklendirme işlemleri yapılır.

Yönetim Paneli

Yeni sayfa ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Haber&Duyurularınızı, Blog Yazılarınızı yayın yapabilirsiniz. Menü ve Alt menülerinizi düzenleyip silebilir yeni menüler ekleyebilirsiniz. Slider alanınıza kullanıcılarınızı bilgilendireceğiniz tasarımlar yükleyip yayın yapabilirsiniz. Resim, Video galerilerinizi düzenleyebilir. Yeni galeriler oluşturabilirsiniz.

Web Tasarım

Mega menü

Menülerin üzerine gelindiğinde görsel destekli zengin alt menü uygulama

Google Maps Kaydı

Firmanızın adres bilgileri google haritalara kayıt yapılır ve görünür hale gelir.

Arama Motorlarına Kayıt

Google, Yandex gibi arama motorlarına web sitenizin kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Mobil Optimizasyon

Mobil cihazlarda sitenizin sorunsuzca açılması için gerekli uyumlaştırma

İk Formu

İşe alımlarınızda başvuruları bu form üzerinden toplayabilirsiniz. Belirlediğiniz formatta kullanıcılar formu doldurabilir ya da kendi hazır cv’lerini yükleyip sisteme e-posta düşmesini sağlayabilir.

Mobil Site

Sitenizin mobil platformuna uygun bir şekilde özel bir tasarım yapılmasıdır. Kullanıcılar mobil site sayesinde sitenizi mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla kullanabilmektedir.

Responsive Uygulama

Sitenizin masaüstü bilgisayarlardan, dizüstü, tablet ve akıllı mobil cihazlarınıza kadar otomatik olarak boyutlandırdığı kodlama türüdür. Sitenin tüm kodlaması bu şekilde yapılmaktadır. Bu sayede siteniz ekrana göre kendini otomatik olarak boyutlandırmaktadır.

One Page Uygulama

Tüm sitenizin tek bir sayfada aşağı uzayacak şekilde olarak hazırlandığı kodlama türüdür. Kullanıcı edinmek istediği bilgiyi menü üzerinden tıkladığında site otomatik olarak aşağı kayarak ilgili bölüme gitmektedir.

Özel Yazılım Çözümleri

İhtiyacınıza uygun fonksiyonları içeren özel modül geliştirme

Metin Yazarlığı

Metin Yazarımız tarafından siteniz için isteklerinize göre profesyonel metin yazıları yazılmasıdır.

İletişim Formu

Kullanıcılarınızın sizinle iletişime geçmeden önce istediğiniz bilgileri bu form üzerinden doldurtabilirsiniz. Form bilgileri önceden ayarlamış mail adresinize otomatik olarak düşecektir.

Site İçi Seo

Yayınlayacağınız sayfaların Başlık, Açıklama, Anahtar kelimeleriniz gibi arama motorlarının eklenmesini istediği bilgileri kolaylıkla panel üzerinden ekleyebilirsiniz. Bu sayede sayfalarınız arama motorlarında görünür hale gelmektedir.

Site İçi Arama

Siteniz için hazırlanan bir arama motorudur. Sitenizde eklemiş olduğunuz bilgileri, sayfaları, yazılara kolay ulaşılabilir hale getirmektedir.

3D Slider

3 boyutlu yazı, resim ve görseller içeren yeni nesil slider uygulamadır. Slider Alanı daha hareketli ve kaliteli gözükmektedir.

Kurumsal Blog

Firmanız, ürünleriniz, sektör ya da istediğiniz bir konuda kullanıcılarınıza yayın yapabileceğiniz bölümdür. Panel üzerinden kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Mobil Uygulama

İos ve Android üzerinden sitenizin mobil uygulama haline dönüştürülmesidir. Sitenizi güncellediğinizde bilgiler aynı şekilde mobil platform üzerinde de güncellenmektedir.

Sosyal Paylaşımlar

Sayfalarınızı, ürünlerinizi, yazılarınızı sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Sitenizde ekleyeceğimiz sosyal medya ikonları üzerinden kullanıcılarınız direk sosyal medya sayfalarınıza ulaşabilmektedir.

Bilgi-Talep Formu

Kullanıcılarınızın sizden talep ettiği bilgileri bu form üzerinden sizlerle paylaşabilir. Doldurulan form belirlediğiniz e-posta adresine mail olarak düşmektedir.

Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizin ya da Firmanızın profesyonel olarak fotoğraflarının çekilmesidir. Katolog, Web Sitesi gibi pazarlama araçlarınızda da kullanabilirsiniz.

Video Çekimi

Ürün ya da firmanızın tanıtım videosunun çekimidir. İnternet ve Tv platformları üzerinden profesyonel olarak pazarlamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

EK MODÜLLER

 

Ön-Kayıt Sipariş Formu

Kullanıcılarınız seçili ürün için gerekli bilgileri doldurarak ön sipariş oluşturabilirler. Oluşturulan ön sipariş için sisteme bilgi e-postası düşmektedir. Bu sayede kullanıcınızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Web Tasarım

Canlı Yazışma

Kullanıcılarınızın sizinle iletişim kurmak istediğinde site üzerinden anında yazışabilirsiniz. Bunun için görevli bir kişinin canlı yazışmanın açık olduğu anlarda hizmet vermesi gerekmektedir. Aksi takdirde cevap alamayan kullanıcılarınız için siteniz kötü değerlendirilir.

Yabancı Dil Yayını

Yabancı kullanıcılarınız varsa web sitenizin yabancı platformlara yönelik dil seçeneği kodlanmaktadır. Bu sayede panelinizde tek sayfa üzerinden kodlaması yapılmış dil seçenekleri üzerinden içerik girişi yapabilirsiniz. Yabancı dil sayesinde daha geniş kitlelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Online Tahsilat Sayfası

Güvenli ödeme sayesinde kullanıcınıza özel ödeme sayfası açabilirsiniz. Kullanıcınız güvenli ödeme sistemi sayesinde rahatlıkla ödemesini gerçekleştirebilir.

E-Posta Bülteni

Bülten sayesinde kayıtlı e-postalara paneliniz üzerinden mail gönderebilirsiniz. Davet, Etkinlik, Açılış, Haber, Ürün Bilgisi gibi mailleri paneliniz üzerinden profesyonel olarak oluşturabilirsiniz.

Şube-Bayi Listeleme

Şube ve bayilerinize kolay ulaşım için gelişmiş listeleme uygulamaları

Etkinlik Takvimi

Kullanıcılarınızın Takvim üzerinden etkinliklerinizi görebilirler.

Popbox

Açılış sayfanıza giriş yapmadan önce ziyaretçilerinizi bilgilendirebilir. Bayram ve yeni ürün gibi istediğiniz konularda bilgilendirebilirsiniz.

Anket

Ziyaretçilerinize belirlediğiniz bir konu hakkında anket doldurtabilir ve raporlama yönetimiyle doğru analizler yapabilirsiniz.

Forum

Bir sorun ya da konu hakkında üyelerinizin görüşlerini bildirdiği ya da sormak istediği soruları diğer kullanıcılara sorabildiği uygulamadır.

Özel Giriş Sayfası Tasarımı

İstediğiniz sayfalar için siteden bağımlı/bağımsız olarak ihtiyaçlarınıza yönelik farklı giriş sayfası tasarlanabilmektedir.

Web Tasarım

Çağrı Merkezi: 444 56 98    İzmir: 0232 502 04 21     Ankara: 0312 287 63 67     İstanbul: 0216 565 63 97     

Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı Bulunan Fiyat Listemiz İçin Tıklayınız

Tüm Referanslarımız İçin Tıklayınız

1tsk 2Uvcd 4Alsancak 2 6Perfect Life 7Aile ve Sosyal Politikalar 8Angiad 11Volvo 13Soykan 14Vestelleniyor 15Marcadonna