Logo Web Tasar覺m

Web Tasarım


Her geçen gün teknoloji biraz daha ilerliyor ve bu da internet dünyasına fazlası ile yansıyor. Günümüzde pek çok web sitesi ve pek çok kuruluş, artık sizlere internet üzerinden hizmet sağlamakta! Bu da web sitelerinin çoğalmasına, birçok atılımın da internet üzerinden gerçekleşmesine neden oluyor.

Sizlerin profesyonel bir tema altında ilerleyebilmesi, işinde iyi bir çizgi yaratabilmesi adına daima kurumsal bir altyapı ile oluşturulmuş web tasarıma ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu ihtiyaçlar doğrultusunda küçük şirketlerden büyük firmalara Medanis Bilişim A.Ş. tam hizmet web ajansı olarak proje danışmanlarımız sektör analizi gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı projelendirip sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Medanis Bilişim A.Ş. olarak yüzlerce kurumsal web sitesine, alanında başarılı web tasarımcılarımız ile destek sağlamaktayız. Birçok kişi basit kodlar ileweb tasarımı yaptığını dile getirse de, aslen bu işin sadece profesyonel bir kadro ile yapıldığı gerçeğini unutmamak gerekiyor. Tasarım esnasında danışabileceğiniz, daha sonrasında sizlere herhangi bir sorun çıkarmayacak ve tamamen özgün bir web tasarımı sahibi olmak için, daima işini iyi bilen ekiplerle çalışmak en doğru olandır.

Gerek kurumsal, gerek ise kişisel olmak üzere pek çok web sitesine tasarım hususunda yardımcı olmaktayız. Kaliteli bir tasarım sahibi olabilmek adına da bu sektöre ait olan birkaç altın kuralın işlenmesi, sitelerinize de doğru şekilde uygulanması gerekmektedir. Bizler Medanis ailesi olarak, sizlerin sitelerini “tıpkı kendimizinmişçesine” sahipleniyoruz, sizleri mağdur etmeden en kısa süreç içerisinde tasarımlarınızı tamamlıyoruz. Bu ölçü de bizlerden dilediğiniz gibi yardım almak, bilgi edinmek ve işleyiş hakkında fikir sahibi olmak adına da desteklerimizi sunuyoruz.

Başarılı Bir Web Tasarım Projesinde

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden…

Ücretsiz Hizmetlerimiz…

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Web Tasarım Standartlarımız

 

Web 3.0 teknolojileri ile kurumsal kimliğinize yeni Türk Ticaret Kanunu’na uygun bütçeli profesyonel web tasarımı..

Web Tasarım Nedir?
“Web tasarım bir sanattır…”

Severek yapılmadığında ortaya görüntü kirliliği çıkar.

“Web tasarım tecrübe ve bilgi ister…”

Müşteri ne istediğini bilmeyebilir, müşteriye yol gösterilmelidir.

“Web tasarım istikrar ve dürüstlük ister…”

Müşteriye gösterilen ilgi, proje öncesinde de sonrasında da hep aynı olmalıdır.

Web Tasarım Ne Değildir?

“Web tasarım işi yokuşa sürmek değildir.”

Müşterinin her istediğine bu mümkün değil diyip kendi işine geleni dayatmak değildir…

“Web tasarım oldu bittiye gelmez…”

Proje biter bitmez telefonlara çıkmamak, hizmet bedeli alındıktan sonra ilgilenmemek de değildir…

“Web tasarım titan zinciri de değildir…”

Müşterilere statik kodlama önerip kullanıcının güncelleyemeceği siteler yapıp her güncellemeden yüksek ücretler talep etmek hiç değildir!

Web Tasarım Hizmet Sözleşmemizi incelemek için tıklayın.