Logo

Emlak Blogunuza Ziyaretçi Çekmenin Yolları


paylaş
Emlak Blogunuza Ziyaretçi Çekmenin Yolları

Bir emlak blogu kurmaya karar verdiniz ve bu gerçekten harika bir fikir! Ancak sadece bir blogunuz olması yeterli değil bu bloga yazıları okuyacak kişilerin gelmesi ve bunların müşteriye dönüşmesi önemli. Emlak Blogunuza Ziyaretçi Çekmenin Yolları konusunda bu yüzden bir yazı yazmaya karar verdik.

Emlak Blogunuza Ziyaretçi Çekmenin Yolları

Yalnızca blogunuzla yüksek arama sonuçları sıralama elde etme şansınızı artırabilirsiniz, ancak daha da önemlisi, yerel çevrimiçi topluluğunuz için tanınmış ve takip edilen bilgi kaynağı olabilirsiniz. Bu hedefe ulaştığınızda, tutarlı bir kitle tabanına ve etkileşim kurmak ve iletişim kurmak için blog aracılığıyla mükemmel bir web aracına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Kitlenizi blogunuza katılmaya davet etmek çevrimiçi dostluklar kuracak, onların güvenini ve hizmetlerini kabul ettiğinden emin olacak ve eninde sonunda satış sorularını gelen kutunuza yönlendirmiş olacaksınız. Bu, ziyaretçilere mesajlar hakkında yorum alma, iletişim formlarını doldurma, anket yapma, blogunuzla oluşturduğunuz bu çevrimiçi forumda aktif katılımcılar olma anlamına geliyor.

Emlak Blogunuza Ziyaretçi Çekmenin Yolları

1). Onlara Sorun - Ziyaretçilere yorum eklemek ve tartışmaya devam etmesini isteyen harekete geçirme ipuçları bulunduğundan emin olun. Tek yapmanız gereken onlara katılmaya davet etmek olabilir.
2). Yorumları Kolaylaştırın - Onlardan yorum yapmalarını istedikten sonra, bu işlemi olabildiğince kolay ve acısız yapın. 'Anonim' yorumlara izin verin (blog platformunuz spam edilmemişse - bu durumda ziyaretçilerin ve spam yorum klasmanınızın güçlüğünü en aza indirgemek için CAPCHA teknolojisinin basit bir biçimini etkinleştirin). Ayrıca, ziyaretçiler çevrimiçi içeriği geçmek için bağlantılar veren ShareThis gibi araçları sağlayın .
3). Teklif / Yarışmalar - Görüşlerinizde kişilerin geri bildirimlerini almada sayı yeterli değilse, Bu katılım için teşvikler yaratmalısınız - Örnek olarak "Ayın Sorusu". İsteyeceğiniz uygun bir ödül sunun! Her ay bir hediye kartı için 50 lira ödeyerek ve bunu blogunuzda iletişim yaratmak için kullanmanın viral pazarlamanın makul bir şekli olduğunu göreceksiniz. Sadece bir ödül promosyonu gerçekleştirecekseniz mümkün olduğunca çok kişiye sözcük kazandığınızdan emin olun; Bunu e-posta listenizde, sosyal medya profillerinizde (Facebook gibi) ve basılı materyallerinizle yapabilirsiniz.
4). Kişisel Profiller Sağlayın - Kişiselleştirme, kullanıcıların blog ile etkileşimde bulunmalarına ve katılmalarına yardımcı olmak için harika bir yoldur ve kullanıcı profilleri harika. Benzersiz bir kişi ekleyebilen ziyaretçilere tartışmaya katılmak zorunda kalabilirsiniz. Onların sitenizdeki varlığını özelleştirmesine izin veren bir blog platformu seçin.
5). "En Çok Yorum Yapanlar" Listesi Oluşturun - Yukarıdakilere devam edersek katkıda bulunanların adını / profilini web sitesinde kabul ettirmeyi ve en iyi yorumlarını gezinme yolu olarak görmeyi çok isterim. Ayrıca bunu ödül promosyonlarına bağlayabilirsiniz.

Emlak Blogunuza Ziyaretçi Çekmenin Yolları 'nın hepsi oldukça basit, ancak bloglamayı en yüksek derecede başlatmanın etkili yolları işte bunlar. Teknik çalışma oldukça azdır ve WordPress tabanlı bir blogunuz varsa, bu öğelerin çoğunun programlanması geniş ve serbestçe bulunabilen eklentilerle gerçekleştirilebilir.

Emlak Blogunuza Ziyaretçi Çekmenin Yolları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: emlak seo emlak blog seo

paylaş

İlgili YazılarYorumlar