Logo

Dijital Ajans İzmir


paylaş
Dijital Ajans İzmir

Medanis Bilişim A.Ş bağımsız, yaratıcı ve dijital pazarlama ajansıdır. Temelde firmaların büyümelerini hızlandırmak için onlarla iş birliği yapıyoruz. Dijital Ajans İzmir firmalarından biri olarak sizleri daha fazla müşteriye ulaştıracak ve firma itibarınızı yükseltecek çalışmalar yapabiliriz.

 İzmir'de bulunan birçok dijital ajans genelde sadece dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi vb. işler yapıyorlar. Dijital Ajans İzmir firması olarak biz tasarım, geliştirme, e-ticaret, ERP, CRM, SEO, AdWords ve dijital pazarlama alanlarında hizmet veriyoruz. Bunun için geniş bir ekibimiz var. Web tasarımcılar, yazılımcılar, içerik yazarı ve SEO uzmanından oluşan ekibimizle sizlere her konuda yardımcı olabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Neden Dijital Ajans İzmir İle Çalışmalısınız?

İzmir'de bulunan belki küçük belki orta ölçekli bir işletmeniz var ve firmam için dijital ajansla çalışmam gerekir mi diye soruyor olabilirsiniz? Web sitesi bulunan bütün firmaların bir dijital ajansla iş birliği kurması gerekir. Bazı firmalar Google reklamları ve sosyal medya reklamlarının yönetimini ajanslara verirler. Aslında sizde kolaylıkla reklam verebilirsiniz ancak işin bazı incelikleri var.

Yanlış kelime seçimleri veya ayarlarda yanlış bir seçim size daha fazla maliyet getirebilir. Siz 100 TL'lik bir reklamla belki 20 kişiye ulaşabilirsiniz ancak bu işi profesyonelce yapan bir kişi 50 kişiye ulaşabilir. Aynı şey hem sosyal medya reklamları hem de AdWords için geçerlidir.

Ayrıca sosyal medya reklamları için özel fotoğraflar kullanılarak daha çok dikkat çekebilirsiniz. Google'dan alınan düşük çözünürlüklü fotoğraflarla dikkat çekemezsiniz.

Dijital Ajans İzmir Hedeflerimiz

Dijital Ajans İzmir firmalarından biri olarak sizleri daha fazla müşteriye ulaştıracak ve firma itibarınızı yükseltecek çalışmalar yapabiliriz. Hedefimiz müşterilerimizin pazarlama ve satış yoluyla büyümesine yardımcı olmaktır. Daha dikkat çekici bir alıcı deneyimi sunmak ve sonuç olarak müşterilerimiz için büyümeyi sağlamak için pazarlama ve satış yolculuğunu birleştirmeyi amaçlıyoruz.

İşimiz sadece güzel görünmek zorunda değil, aynı zamanda güzel hissettirmek ve çalışmak zorunda. Her zaman yenilik yapmaya, yeni başlamaya, müşterilerimize ulaşmak için yeni yollar denemeye çalışıyoruz. Bu süreç, her bir müşterimiz için özel çözümler bulmak için gerekli araştırma ve analizlerle başlar.

Dijital alan, işin bugün yapılma şeklini dönüştürüyor. Bir avantaj elde etmek için kuruluşların dijital bir ilk olmaları gerekiyor. Onlara yardım ediyoruz.

Dijital Ajans İzmir firması olarak teknolojiyi, tasarımı, pazarlamayı, içeriği ve dijital stratejiyi bütünleştiren bir ajans olarak, sonuçları sürdürebilmek için zor sorunları ve yaratıcı zorlukları benimsiyoruz.

Dijital Ajans İzmir süreci veri odaklı ve son derece yinelemeli, Birçok kuruluşa yük olan karmaşayı kesiyoruz.

Hedeflerimiz basit.

Dijital Ajans İzmir Üç temel temel metriğe odaklanıyoruz:

 • Artan müşteri edinimi
 • Dönüşüm oranlarını artırma
 • Daha nitelikli potansiyel müşteriler oluşturuluyor
 

Dijital Ajans İzmir, alıcı motivasyonlarının kalbine hitap eden daha akıllı içerikler yaratarak B2B alıcı yolculuğunu geliştirir.

 • Pazarlama ve satış mesajlaşma stratejisi
 • İçerik stratejisi
 • İçerik oluşturma
 • Düşünce liderliği
 • SEO için içerik
 • Satışları besleyen çalışmalar

İçerik Pazarlama Firması

Dijital Ajans İzmir Medanis Bilişim A.Ş, müşteri üretimi, gelen pazarlama, satışlar ve hesap tabanlı pazarlama konularında uzmanlaşmış bir içerik pazarlama ajansıdır.

Tam hizmet içerikli bir pazarlama ajansı olarak B2B şirketleri için talep, farkındalık, düşünce liderliği ve dönüşümler oluşturmaya yardımcı oluyoruz. İçerik pazarlama programlarımız, sürüş sonuçları için strateji, oluşturma, teknoloji, araçlar, dağıtım ve ölçümleri içerir. Müşterilerinize yönelik satış üreten çevik ve akıllı içerik motorları oluşturmasına yardımcı oluyoruz. Ekibinizin sağlam bir uzantısı olarak hareket ediyoruz.

 • Düşünce liderliği
 • Müşteri ve satış üretimi için içerik
 • Gelen pazarlama
 • Hesap tabanlı pazarlama
 • Satış beslenmesi

Dijital Ajans İzmir Firması Olarak Neler Yapıyoruz?

Strateji

Araştırma, ürün yol haritası, analiz analizi, içerik stratejisi, kampanya stratejisi

Markalaşma

Marka stratejisi, mesajlaşma, logo tasarımı, görsel kimlik sistemi, marka kuralları

Tasarım

Yaratıcı yön, kullanıcı deneyimi, kullanıcı arayüzü ve görsel tasarım, prototip oluşturma

Teknoloji

Sistem mimarisi, ön uç geliştirme, arka uç geliştirme,  e-ticaret, WordPress

İçerik

Fotoğraf, video, metin yazarlığı, sosyal içerik, illüstrasyonlar

Pazarlama

Sosyal medya kampanyaları, e-posta kampanyaları, ücretli medya, SEO, içerik pazarlama, analiz

Etiketler: izmir dijital ajans dijital ajans digital ajans reklam ajansı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar