Logo Web Tasar覺m

Cafe Web Tasarım


Kullanıcıların sevdiği dijital ürünler üretiyoruz. Cafe Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

 

Merkezi Ankara'da olan ve İzmir, İstanbul'da ofisleri bulunan Medanis Bilişim AŞ., konukseverlik sektöründe uzmanlaşmış bir dijital pazarlama ajansıdır. 2004 yılından bu yana firmamız, ülke genelindeki müşteriler için Cafe Web Tasarım ve dijital pazarlama gibi alanlarda, tam hizmet vermektedir. Müşterilerimizin çevrimiçi varlığını ve yatırım getirisini azami düzeye çıkarmak için yüzlerce restoran, bar, kulüp, kafe, restoran ve catering firmasına yardımcı oluyoruz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

DUYARLI CAFE WEB TASARIM

İnternet hızla değişiyor ve bugünün en önemli değişikliği, web sitelerine erişmek için mobil cihazların kullanımındaki patlama. Tabletler ve akıllı telefonlar sadece birkaç yıl önce trafiğin %2'sinden azını temsil ediyor. Bugün,% 30 veya daha fazla kişi web sitelerine mobil cihazlardan giriş yapıyor. Duyarlı tasarım, siteyi görüntülemek için kullanılan cihazın türüne göre otomatik olarak yanıt verir ve kendini optimize eden tek bir web siteniz olmasını sağlar.

YENİ CAFE WEB TASARIM

Taze bir şeyler ister misiniz? Yoksa eğlenceli bir şey mi? Minimal tasarımı ile klasik olarak kalmayı mı tercih ediyorsunuz? Vizyonunuzu yakalamamıza ve baştan sona tamamıyla görmemize izin verin. Yepyeni bir Web Sitesi Tasarımı ile dünyaya seslenin.

CAFE WEB TASARIM YENİDEN TASARIMI

Eski Cafe Web Tasarım artık dikkat çekmiyor. Yeni bir şeyler deneme zamanınız geldi. Bir web sitesinin o gaudy karmaşasını temizleyin ve web siteniz yenileme ile parlasın. İster yeni bir düzen isterse yapının yeniden yapılandırılması olsun, sitenizi yepyeni bir görünüme kavuşturabiliriz.

İÇERIK YÖNETIM SISTEMİ (CMS)

Sitenizi oluşturup anahtarları size teslim edeceğiz! Sitenizi Medanis Bilişim AŞ İçerik Yönetim Sistemi ile istediğiniz yerde ve herhangi bir yerde güncelleyin. Hiçbir HTML kodlaması veya web tasarımı deneyimi gerekmez.

 

 

İletişim Formu

 

  

Cafe Web Tasarım Referansları


TÜMÜNÜ GÖR

  

Cafe Web Tasarım Fiyatları

 

 

Ofisler