Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Logo Tasarım

Logo Tasarım

Logonuz sizin iş yeri yüzünüz olduğu için önemli bir faktördür. Logonuz işinizin kimliğini ve profesyonelliğini yansıtır.  Logo Tasarım çalışmalarının bu yüzden profesyonelce yapılması önemli bir faktördür.

(devamını oku)
Kolay Logo Tasarım Yöntemleri

Kolay Logo Tasarım Yöntemleri

Büyük ya da küçük her işletmenin bir logosu olması gerekir. Ancak doğal olarak iyi bir logo tasarımının nasıl olması gerektiği konusunda bilgisiz olabilirsiniz.  Bir tasarımcı kiralayabilirsiniz, ancak tüm başlangıç ​​maliyetlerinizi logonuza harcamak istemiyorsanız ve gerçekten profesyonel bir logo yapabileceğinizi düşünüyorsanız Kolay Logo Tasarım Yöntemleri yazımızı okuyun ve adımları takip edin.

(devamını oku)
Logo İçin Önemli 5 İpucu

Logo İçin Önemli 5 İpucu

Logo, işletmeniz için en önemli pazarlama araçlarından birisidir. Küçük bir ayrıntı gibi görülse de bir logo sizi bilinen bir marka haline getirebilir. Logo potansiyel müşteriler için sıklıkla ilk temas noktası olur ve hiçbir açıklama yapmamasına rağmen sadece küçük bir resimle insanlarla iletişim kurar.

(devamını oku)
7 Adımda Kendi Markanızı Oluşturun

7 Adımda Kendi Markanızı Oluşturun

Ön plana çıkmış bir marka oluşturmak kolay bir iş değil.  7 Adımda Kendi Markanızı Oluşturun yazımız sizlere iyi bir rehber olabilir. Markanızı oluştururken aşağıdaki sorularla karşılaşabilirsiniz.

(devamını oku)
Logo Tasarım Programı

Logo Tasarım Programı

Süper satışlar elde edebileceğiniz harika bir ürününüz var ancak ürününüzü pazarlamaya başlamak için önce harika bir pazarlama stratejisine ihtiyacınız var. İyi bir pazarlama stratejisinin temelini profesyonelce tasarlanmış bir logo oluşturur.  Logo Tasarım Programı ile kendi logonuzu profesyonelce tasarlayabilirsiniz .

(devamını oku)