Logo

Blog Web Tasarım


paylaş
Blog Web Tasarım

Blog sahipleri artık bloglarından ciddi gelirler kazanmaya başladılar. Bloglarına yazdıklarını alanlarla ilgili hediyeler bloğunuzu tanıtabilirsiniz ancak bloğunuzun daha kurumsal görünmesi ve daha çok kişiye ulaşması için hazır kalıp blog siteleri kullanmak yerine Blog Web Tasarım yaptırarak daha çok kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

Blog Web Tasarım çalışmaları sayesinde özgün bir site kurulumunuz olacak. Blog sayfanızın diğer bloglardan ayrılması bu açıdan çok önemli. Google arama motoru birbirinin aynı web sitelerini bir süre sonra görmezden gelerek arka sayfalara atar. Blog Web Tasarım çalışmanız daha kurulumdan farklı olacağı için diğer bloglardan bir adım önde olacaksınız. Google arama motorunda önde çıkmanın bir diğer kuralı web sitenize özgün içerik girişinden geçiyor. Daha hızlı bir şekilde Google’da ilk sıralarda çıkmak istiyorsanız günde 3-4 saatinizi ayırarak Blog Web Tasarım çalışmalarınız bittikten sonra günde 5-6 özgün yazı girmelisiniz. Girdiğiniz bu yazıları Facebook, Twitter, İnstagram gibi paylaşım sitelerinden paylaşarak bloğunuzu daha fazla kişinin duymasını sağlayabilirsiniz.

Blog Web Tasarım çalışmalarına ne kadar özen gösterirseniz bloğunuz meyvelerini o kadar erken vermeye başlar, ziyaretçi sayınız artar ve yazılarınıza gelen yorumlar çığ gibi büyür. Bu aşamadan sonra firmalar sizin peşinizden koşmaya başlayacaktır. Bir makyaj bloğunuz varsa makyaj ürünlerini sizlere göndererek tanıtmanızı isteyecekler, moda bloğunuz varsa kıyafetler gönderecekler. Kendi markalarını övmeniz için para bile ödeyecekler çıkacaktır.

Web sitenizin daha çok kişi tarafından duyulmasını Google AdWords çalışması yaparak da sağlayabilirsiniz. Google Adwords sayesinde belirli bir kitleye ulaşabilirsiniz. Google reklam çalışması yaparken tecrübeli bir firmadan yararlanmanız en doğrusu olacaktır. Az bütçeyle daha çok kişiye ulaşmanın yolu Google AdWords konusunda deneyimli kişilerle çalışmaktan geçiyor. Tek başına reklam vermeye çalışırsanız reklam bütçeniz çığ gibi büyüyebilir ve istediğiniz kitleye ulaşamayabilirsiniz.

Etiketler: blog web tasarım web tasarım blog blog web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar