Logo Web Tasar覺m

Ataşehir Web Tasarım


Ataşehir Web Tasarım

Kurumsal bir kimlik oluşturma ve kurumsal bir marka olarak hizmet verebilmeniz için profesyonel bir logo ve web sitesine ihtiyacınız bulunmakta. Medanis Bilişim A.Ş. olarak firmanızın tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda küçük, orta ve büyük ölçekli tüm sektörden firmalara ve kurumlara tam hizmet vererek web ajansı hizmeti sunmaktadır. Proje danışmanlarımız sektör ve firma analizinizi gerçekleştirerek ve sizleri dinleyerek web gereksinimlerinizi projelendirip sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Ataşehir Web Tasarım çalışmanızı profesyonel ve tecrübeli bir ekiple yaparak geleceğin markası olma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız!

Kurumsal web sitelerinin yapım aşamasından sonra en önemli ihtiyacı teknik destektir. Deneyimli ve tecrübeli ekibimiz web siteniz yayına alındıktan sonra da web sitenizde oluşabilecek sorunlarla anında ilgilenmekte ve web sitenizin yıllar içinde teknoloji gerisinde kalmaması için sizlere öneriler sunmaktadır.

Pazarlama ekibimiz kişisel ve kurumsal Ataşehir Web Tasarım çalışmalarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirlemekte ve müşterilerimizi doğru bir web sitesi ile doğru hedeflere ulaştırabilecek şekilde müşterilerimize öneriler sunmaktadır.

Medanis Bilişim AŞ Ataşehir Web Tasarım çalışmalarımızda estetik ve profesyonel görünüm yanında kullanılabilir ve işlevsel, istenilen bilgiye en kısa sürede ulaşılabilen web site tasarımları yapmayı hedeflemektedir.

Yaptığımız Web Tasarım çalışmalarında her zaman bu ilkeleri ön planda bulunduruyoruz:

  • Kolay ve anlaşılır web sitesi kullanımı
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
  • Bütün internet tarayıcılarında sorunsuz açılma
  • Web sitesinin hızlı açılması ve web sitesinde hızlı gezinebilme
  • Görsel bütünlük ve estetik
  • Sosyal medya bağlantıları
  • Web sitenizin kullanımını kolaylaştıran, görünümü zenginleştiren web uygulamaları

 

 Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Ataşehir Web Tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

İletişim Formu

 

  

Referanslar


TÜMÜNÜ GÖR

  

Kurumsal Web Paketleri

 

 

Ofisler 

 

    

 

Hizmet Verdiğimiz İlçe ve Semtler

 

                                                          .

Avrupa Yakası Web Tasarım

Anadolu Yakası Web Tasarım