Logo Web Tasar覺m

Akyurt Web Tasarım


Akyurt Web Tasarım 

Medanis Bilişim A.Ş. yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle proje başlangıcında titizlikle sektörünüzü ve ziyaretçi kitlenizi analiz etmektedir. Kişisel ve kurumsal Akyurt Web Tasarım çalışmalarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirlemekte ve müşterilerimizi doğru bir web sitesi ile doğru hedeflere ulaştırabilecek şekilde müşterilerimize öneriler sunmaktayız. 

Medanis Bilişim AŞ Ankara, İzmir ve İstanbul'da merkez ofislere sahip 12 yıldır bu işi yapan profesyonel bir firmadır. İzmir Teknoloji Bölgesi'nde ayrıca bir AR-GE ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Dünyadaki son web teknoloji trendlerini ve gelişmeleri sürekli takip eden ekibimiz tüm dillerde, profesyonel ve son trendlere uygun web siteleri tasarımı yapabilmekte. Akyurt Web Tasarım çalışmanızı işini iyi bilen kişilere emanet etmelisiniz.

Kurumsal bir Akyurt Web Tasarım ajansı sektörünüze ve firmanızın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirler. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz bir web siteniz olur. Her 2-3 seneye bir web sitesi yaptırmak zorunda kalmazsınız. Profesyonel web ajansları son trendleri takip ederek web sitenizi yaptığı için web sitenizin hiçbir zaman demode görünmez. Uzun yıllar yeni görünümünü korur.

Kişisel ve kurumsal Akyurt Web Tasarım çalışmalarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirliyor ve müşterilerimizi doğru bir web sitesi ile doğru hedeflere ulaştırabilecek şekilde öneriler sunmaktayız.

Medanis Bilişim AŞ olarak Web Tasarım çalışmalarımızda estetik ve profesyonel görünüm yanında kullanılabilir ve işlevsel, istenilen bilgiye en kısa sürede ulaşılabilen web site tasarımları yapmayı hedeflemekteyiz.

Web Tasarım çalışması başlangıcında ve tasarım sürecinin ilerlemesinde müşterilerimizle fikir alışverişi yaparak; sizlerden gelen fikirleri değerlendirerek ve sizlere deneyimlerimizi aktararak en özgün tasarımları yapmaya çalışmaktayız.

Yaptığımız Web Tasarım çalışmalarında her zaman bu ilkeleri ön planda bulundurmaktayız:

  • Kolay ve anlaşılır web sitesi kullanımı
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
  • Bütün internet tarayıcılarında sorunsuz açılma
  • Web sitesinin hızlı açılması ve web sitesinde hızlı gezinebilme
  • Görsel bütünlük ve estetik
  • Sosyal medya bağlantıları

 

 Hızlı ve güçlü bir altyapıyla donatılan web sitenizi çeşitli testlerden sonra yayına almak için onayınıza sunmaktayız. Yönetim panelinizden sitenizin içeriklerini tam anlamıyla kontrol edebilmektesiniz. Kolay kullanılabilir yönetim paneliniz için teknik ekibimiz sizlere eğitim vermektedir.  İlerleyen süreçlerde web sitenizin ziyaretçileriniz için daha kullanışlı hale nasıl getirebileceğinizle alakalı proje danışmanı arkadaşlarımız fikir ve önerilerini sizlerle belirli periyodlarda paylaşmaktadırlar.

 

İletişim Formu
 

Referanslar


TÜMÜNÜ GÖR

  

Kurumsal Web Paketleri

 

Ofisler 

 

    

Hizmet Verdiğimiz İlçe ve Semtler

 

                                   .