Logo Web Tasar覺m

Adana Web Tasarım


Adana Web Tasarım

Kurumsal bir kimlik sahibi olmak ve büyük bir marka olarak algılanmak için profesyonel bir web tasarıma ihtiacınız var. Medanis Bilişim A.Ş. proje öncesi yapılan analiz çalışmalarından proje bitiminde ihtiyaç duyulan teknik destekler dahil olmak üzere, projenin her aşamasında sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Adana Web Tasarım çalışmanızı profesyonel ve tecrübeli bir ekiple birlikte yapmanın birçok avantajı olacaktır.

 

Medanis Bilişim A.Ş. olarak alanında öncü yüzlerce firmaya web sitesi hizmeti verdik ve profesyonel web ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. İster hazır ister özel tasarım ve yazılım çözümleri ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli. Web Tasarım, profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile yapılırsa başarıya götürür. İşte bu yüzden Adana Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir ekiple yapmalısınız. Bugüne kadar yaptığımız projeleri referanslar sekmemizden inceleyebilirsiniz.

Kişisel ve kurumsal Web Tasarım çalışmalarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirliyor ve müşterilerimizi doğru bir web sitesi ile doğru hedeflere ulaştırabilecek şekilde öneriler sunuyoruz.

Medanis Bilişim AŞ olarak Web Tasarım çalışmalarımızda estetik ve profesyonel görünüm yanında kullanılabilir ve işlevsel, istenilen bilgiye en kısa sürede ulaşılabilen web site tasarımları yapmayı hedefliyoruz.

Web Tasarım çalışması başlangıcında ve tasarım sürecinin ilerlemesinde müşterilerimizle fikir alışverişi yaparak; sizlerden gelen fikirleri değerlendirerek ve sizlere deneyimlerimizi aktararak en özgün tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

Adana Web Tasarım çalışmanızda proje bitiminde yönetim panelinizden tüm içeriklerinizi güncelleyebilir ve web sitenize yeni içerikler ekleyebilirsiniz. Web sitenizin yönetim paneliyle alakalı teknik ekibimiz sizler için panel kullanım videosu hazırlamaktadır. Projenizin ilerleyen dönemlerinde kurumsal ekibimiz projenizle alakalı geliştirmeler için sizlere özel çözümler sunmaktadır.

Web Tasarım Projesinde

  • Kullanıcı hedefleri iyi analiz edilmeli
  • Tasarım Kullanıcılara göre yapılmalı
  • Bilgiler Kolay Ulaşılabilir Olmalı
  • Kurumsal kimliğe uygun sade ve şık olmalı
  • Site hızlı ve her bilgisayarda, tarayıcıda açılmalı 

İletişim Formu

 
 

Referanslar


 

 

Kurumsal Web Paketleri